Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Féltek még a koronavírustól...

Féltek még a koronavírustól miután láttátok ezt a fotót?

Figyelt kérdés

[link]

Én azt gondolom, hogy OV pontosan tudja, hogy nem veszélyes. Csak kihasználja okosan politikailag hisz rengeteg mindenre ürügyként szolgált már eddig is.


2020. okt. 20. 16:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hány kisbaba is halt meg eddig a vírusban?
2020. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem.
2020. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyből erre gondoltam, mikor megláttam ezt a képet. Nem is azért, mert nincs rajta maszk, hanem mert beengedték a kórházba, mikor mindenhol teljes látogatási tilalom van.
2020. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azért gondoljunk bele, hogy a kovidveszély miatt a szűlő anyán is kötelező a maszk míg szül és azután is hogy hozzák hozzá a babát! Ő meg csak így? Szerintem ugyanez a helyzet:

[link]

Most nem jöttek rá amire anno 2011-ben igen? De tényleg kíváncsi vagyok mit gondoltok, szerintem most úgymond "lebukott".

2020. okt. 20. 16:18
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
A koronavírus magyarul is COVID, sosem lesz "kovid". Itt egyedül te buktál le
2020. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

Mikor is készült ez a kép?

Valszeg kuvva régen.

2020. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Abszolút friss fotó hát most született meg, a kis Bertalan nevű unoka van a képen, a járvány meg "berobbant" és tombol jelenleg. Állítólag.
2020. okt. 20. 17:22
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Mi köze ennek a képnek a vírushoz?

Én eddig sem féltem tőle, máskor is voltam már beteg, ha elkapom, hát úgy jártam, szóval ez a kép nem változtatja meg a véleményem.

2020. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
És akkor ezek szerint az egész világon minden kormány hazudik, és a saját hatalmának a növelésére használja a vírust, ami állítólag nem is létezik.
2020. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mert a kormányok nem szoktak hazudni, főleg akkor nem mikor a szabadságjogaid önkéntes feladását szeretnék elérni! Egyébként meg vannak a svédek meg még rajtuk kívül egy csomó ország ahol carnak bele és helyén kezelik, nem feltétlenül csak hazugságról lehet szó. Influenza veszélyességű vírusnak tartják, ezt látom a politikusok viselkedésén.
2020. okt. 21. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!