Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltatjátok magatokat Influen...

Beoltatjátok magatokat Influenza ellen?

Figyelt kérdés
Állítólag jó a Koronavírus ellen is, ha van, mármint nem maga a vírus ellen, de összességében erősebbé teszi az immunrendszert. Ma hallottam, hogy Orbán Viktor Miniszterelnök Úr is beoltatta magát.

2020. okt. 20. 19:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Jó. De melyik influenza ellen oltod be magad? Elég sok van. Attól, hogy az egyiket nem kapod el a többit elkaphatod.
2020. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom, az orvos tudja, mi ellen kell oltani, nem? Az nem baj, ha én nem tudom, ő az orvos!
2020. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

Igen, elkaphatod bármelyiket ez tény. Csakhogy ami elér Magyarországra, az kb 3-4 törzs, amit évente változtatnak, tehát kb. 95-98%os a védettséget.


Ugyanígy lehetne mondani, hogy lehetsz Magyarországon is ebolás/maláriás, csak nem valószínű...

2020. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor ezt olvassátok el előtte:

[link]

2020. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 jácint78 ***** válasza:
Hello...en kertem es megkaptam ingyen... ez egy jo hagyomany nalam mert enelkul rendszeresen begyulladt a torkom es levegot sem kaptam ejszakankent a felhalmozodastol... aki cafolja mindig a kulso felelmek re utal...alig olvastam meg reszletes velemenyt...
2020. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Persze, da csakis a koreai vakcinával:

[link]

2020. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem.Papám az oltás mellékhatásaiba halt bele. Anyum mindig oltatta magát és mindig elkapta, szövődményei lettek tüdőgyulladás stb. 2éve nem oltatta, nem is lett beteg.
2020. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem oltatom be magam.

Még életemben nem voltam influenzás, az oltás pedig egyébként sem jelentene maximális védelmet.

Az ilyen fajta vírusok gyorsan mutálódnak, máris nem ismeri fel őket a szervezet.

2020. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!