Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Szlovákia országos tesztelést rendelt el?

Figyelt kérdés
A következő két hétben 3-4 millió embert, tehát a lakosság 60-80%-át szeretnék letesztelni. A tesztelés ingyenes, 30 percen belül kapjuk meg az eredményt. Aki nem vállalja, az automatikusan 10 nap karanténba kell menjen, illetve szociális támogatásokat vehetnek el tőle.

2020. okt. 21. 15:51
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Tobbfordulos teszteles lesz, legalabb 2x tesztelnek mindenkit. Onkentes a valasztasi lehetoseg a teszt es a karanten kozott.
2020. okt. 21. 21:01
 12/34 anonim ***** válasza:
81%
#11: Ha valamihez szankciót rendelnek, az nem önkéntes!!! Két hét elzárással büntetni ártatlan embereket, csak azért, mert gondolkodnak, nem vall jogállamiságra. Ez inkább nácizmus.
2020. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
59%

Szégyeljék magukat azok is, akik ehhez asszisztálnak!

Bár végül is Hitler koncentrációs táboraiban is csak a munkájukat végezték az őrök, akik kinyitották a gázcsapot.

2020. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
81%
Aztán majd jól megfertőződnek egymástól az emberek a teszteléseknél.
2020. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nektek, magyaroknak, tényleg semmi sem jó.
2020. okt. 22. 12:33
 16/34 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha nektek szlovákoknak ez jó, akkor csináljátok, csak minket hagyjatok ki belőle. Bár én nagyon nem úgy látom, hogy mindenki lelkesedne az ötletért ott sem.
2020. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Valóban, buta emberek nemzettől függetlenül léteznek, sajnos.
2020. okt. 22. 13:42
 18/34 anonim ***** válasza:
56%
Mint például a kérdező.
2020. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
28%

#18 meglátjuk, ki nevet a végén. Kár, hogy ennek a fajta lázongásnak ára is van. Ha nem lenne, igazán fun lenne ez a háború.


Nem tudom miért gebed bele mindenki egy rongydarabba meg napi 10 kézmosásba, esetleg egy tesztbe. Én is voltam, 10 mp volt az egész.

Elmondom miért. Mert a magyar ember igénytelen, retkes, önmagára és a környezetére igénytelen, és végtelenül buta.


Annyi társadalmi felelősségvállalás sincs az emberekben, hogy ha van csak 1% esély arra, hogy más alatt vágom a fát a saját engedetlenségemmel, akkor nem folytatom, hanem betartom azt a 2 db szabályt, ami van.


Helyette jön az aluliskolázott brigád, a Dr. Görény hívő csapat, aki dacolva a tudományos réteggel, 10 osztályos képesítéssel megmondja, hogy márpedig az egész egy nagy összeesküvés, meg amúgy az 5G, meg az 52-es körzet, meg a WTC is kamu, amúgy meg lapos a Föld is.


Meg lehet nézni eme témákban hívők keresztmetszetét, elég nagy. Ennél több nekem nem is kell.

2020. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Én sem értem, miért olyan nehéz valaki számára elvégezni egy pár másodperces tesztet.
2020. okt. 22. 15:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!