Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől fájhat a nyelőcsövem?...

Mitől fájhat a nyelőcsövem? Ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy hete beteg vagyok. Elősször kötőhártya-gyulladással kezdődött, ami hálisten már javult. Most a torkom és a nyirokcsomóim is fájnak (főleg reggelente ébredéskor), és alig tudok enni. Étel lenyelésekor fáj a nyelőcsövem jobb része, plusz a mellkasomnál fura nyomást érzek közbe. Ez mind jelen van étel, és ital fogyasztásánál, ami hol gyengébb hol erősebb fájdalom. 17 éves vagyok és a gyerekorvosom 19-ig szabadságon van:S Máshova meg nemtudok menni.

Van valami ötletetek, hogy mi is lehet, és hogy mivel javulhatna? Előre is köszi


2010. aug. 9. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem mandula gyulladas. Ezzel pedig jo lenne orvoshoz menni, mert kell ra gyogyszer.
2010. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs mandulám:D de azért köszi
2010. aug. 9. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok:D:D Bocs, ne haragudj:)
2010. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ugyan, nemtudhattad:D
2010. aug. 9. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem reflux! Keressél rá a betegségre a neten! Rengeteg embernek van ...
2010. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!