Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elképzelhető, hogy ez a...

Elképzelhető, hogy ez a mostani covid-19 járvány valójában egy H1N1 2.0 verzió?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 23. 21:01
A kérdező szavazást indított:
Kizártnak tartom, ez most igazi.
Bizonytalan vagyok, látok gyanús jeleket.
Meg vagyok győződve, hogy megint egy ilyen tévedésnek/hazugságnak estünk áldozatul világszerte.
18 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Hivatalos kormányszintű nyilatkozat is volt!

[link]

2020. okt. 23. 21:02
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elkepzelheted, de attol meg nem lesz igaz.
2020. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az egyik koronavírus a masik meg influenza
2020. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Mindkettő koronavirus másik fajta, a H1N1 az szezonális 1918 spanyolnátha és 2009 -es járványért felel. Gyorsan mutálódik és képes más törzzsel keveredni.

[link]


A Covid a SARS-cov 2-es verziója, a sars-cov-1 halálosabb volt, viszont nem ennyire sunyi, nem tudott sok emberhez eljutni, így összességében ez most több embert öl meg.

Eltérés van abban is hogyan betegít meg a sars2 az influenzához képest, pl: közvetlen magasvérnyomást, gyulladást stb. okoz..

2020. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hogy lenne már mindkettő koronavírus?
2020. okt. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 igazad van, a közönséges megfázás az. Bár elsőre hasonlónak tűnik a rajzokon, de mások.
2020. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
A rhinovírusra gondolsz? :) neked ajánlanám a mikrobiologia alapjai kurzust, ahol megtanulnád ha nem is mind a több száz vírust, de legalább a legfontosobbakat, hogy ne keverd a koronát, az influenzát es a rhinovírust
2020. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi a felvilágosítást, biztos igazad van én nem vagyok szakértő (a náthás dolgot amúgy Zállatorvos videóban láttam) De akkor egy kérdés, ha már szakértő vagy. Nem találod félrevezetőnek az elnevezést, a hiszen ahogy látom (persze nem biztos, hogy így van) több vírus is ilyen koronás szerkezetű?
2020. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat a videoban nátha volt írva, lehet ennek is jelentősége van, mielőtt még..ebből is gond lenne..
2020. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ok, mindegy hagyjuk:) csöndben maradtam volna, bölcsem lettem volna:)
2020. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!