Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit ajánlanátok torok és...

Mit ajánlanátok torok és mandulagyulladásra?

Figyelt kérdés
Sajnos az orvos már nem rendel, így gyógyszert nem tudok feliratni :( Strepsils van itthon, de az nem használ semmit. Meg vannak dagadva a nyirokcsomóim is.
2011. szept. 26. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ezüst kollidot. Bio boltban lehet venni, 2 nap alatt elmulasztja, úgy működik, mint az antibiotikum....én indig ezt használom
2011. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocs, ezüst kolloid
2011. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rubophen, ha lázas vagy; mézes tea, de literszám (ha szereted, akkor hársfatea) és szigorú fekvés! Takarózz be jól, ha lehet, akkor a torkodat is kösd be valami meleg sálfélével, és izzadj. Igyál sok folyadékot, figyelj a lázadra, és ne tekints magad gyógyultnak két nap után! És amint lehet, azonnal menj el egy dokihoz!
2011. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ma már jobban vagyok, de tegnap 39 fokos lázam volt. :S Az most elmúlt, de a torkom rosszabb lett. Gyulladásra nem fagyit kell enni? Vagy rosszul tudom? :D

2011. szept. 26. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Éppenhogy nem! Attól csak rosszabb lesz. A fagyit a mandulakivételkor szokták ajánlani, mert hűti a friss sebhelyet.


Ha tegnap volt 39 fokos lázad, akkor még ma feltételnül maradj ágyban (de holnap sem ártana). Nézz valami jó filmet, ami könnyű, nem felkavaró, ami csak úgy átmos, az sem baj, ha közben elalszol. Vagy olvass valami könnyű könyvet, ilyenkor kiváló pl. egy jó krimi.


És jobbulást! :)

2011. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. szept. 26. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!