Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy immunhiányos...

Lehetséges hogy immunhiányos vagyok?

Figyelt kérdés

Télen és ősszel kb. másfél havonta vagy megfázok, vagy torokgyulladásom van, most szeptember végén 10 napig húzódó náthám és torokgyulladásom volt, jelenleg hőemelkedésem van és gyenge vagyok. Az elmúlt egy évben állandó jelleggel fogínygyulladásom volt, a problémát egy 3 lépésből álló kezelés oldotta meg, azóta ez már nincs. Továbbá nem tudom hogy összefügg e ezzel de két éve több hónapos vagy hetes kihagyásokkal fájnak vagy görcsölnek a beleim. Attól félek hogy egyszer valamelyik szervemet megtámadó súlyos gyulladás lesz a szervezetemben emiatt. Érdemes lenne kivizsgáltatni?


20/F



2020. okt. 27. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
pszchiés. nyomd azért a c vitamint fokhagymát gyömbért céklát
2020. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

C+D vitamin alap egész évben, de ne ilyen viccesen kis mennyiségeket. (min. 1000mg C és min. 2000NE D. Ez a legesleg minimum)

Mellé még nem ártana pótolni a többi ásványi anyagból is amennyit lehet.


(Egy tipp. Kísérletezgess magaddal. Változtass a táplálkozási szokásaidon és figyeld a változásokat. Pl 2-3 hónapra iktasd ki a tejet/tejterméket az étrendedből. Ha jobban érzed magad és ritkábban vagy megfázva, akkor nincs szükséged a tejre. Aztán próbáld meg a cukrot csökkenteni. Figyeld, hogy mi változik. A glutén is kihagyhatod pár hónapra.)

2020. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!