Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerinted következő nyáron...

Szerinted következő nyáron lehetnek már rendes fesztiválok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 00:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Menj már a hülye kérdéseddel innen, jós vagyok szerinted, vagy mi?
63 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
53%
Előbb meg is kellene érni a következő nyarat.
2020. nov. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Hellmano ***** válasza:
53%
Igaz én 41 vagyok és akkor már 42 leszek és én az egész nyarat ilyen fesztiválokon töltöm. Hol itthon hol külföldön, de évek óta erről szólnak a nyaraim és őszintén megmondom, hogy nem 100%, hogy jövőre is lesznek. Ki tudja meddig nyújtják ezt a covid rétest...
2020. nov. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
34%
Igen, covidpass-al lehet majd bejutni.
2020. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Az egyik kérdés, hogy tavasszal lesz-e rendes védőoltás. Ha lesz, akkor valószínűleg fesztiválszezon is, csak igazolással, hogy megkaptad az oltást és talán egy pár napos negatív teszttel.


Ha nem lesz oltás, akkor az egy érdekesebb kérdés...

2020. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
48%
Vicces, hogy egyesek a buli miatt aggódnak és nm amiatt, hogy lesz-e egyáltalán munkájuk.
2020. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
40%
sajnos igen jövőre kell a bevétel a vezetőknek.....de idén annyira örülök h ez a rohadt drogos fertő sziget fesztivál elmaradt. Külföldi mentes Budapestet!
2020. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Vicces vagy nem, engem jobban aggaszt..
2020. nov. 3. 14:58
 8/37 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem pár ezres fesztiválok már lehetnek, de több tízezreseket nem hiszem. És az országok hozzáállása még mindig különböző lesz. Totális normál kerékvágásba visszatérést szerintem csak 2022-ben várhatunk.


5: Akinek a koncertre- és fesztiválrajárás a fő hobbija, azoknak értelemszerűen ez a második legnagyobb aggodalmuk. Nem csak munkából áll ám az élet, kivéve a biorobot típusú embereket.

2020. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Pontosan. Természetesen az életek védelme még ez előtt van fontosságban.
2020. nov. 3. 16:16
 10/37 anonim ***** válasza:
57%

Én is a fesztiválokat várom 😀🤗

És lesz!! Bízom benne.

2020. nov. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!