Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerinted következő nyáron...

Szerinted következő nyáron lehetnek már rendes fesztiválok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 00:18
1 2 3 4
 21/37 Barbell Deadlift ***** válasza:

"Számomra fontosabb a jólét és szórakozás, mint az ilyen mondvacsinált vírus"


Hidd el, hogy mindenkinek fontosabb a jólét. Csak éppen ha végérvényesen összeomlik az egészségügy, akkor a jólét is megszűnik.

2020. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit érint ám munkaügyi szempontokból hátrányosan a covid...ha téged igen, akkor tessék átképezni magad.


Én is így tettem, így még több pénz lesz a zsebemben a következő fesztiválszezonra, legyen az 2021 vagy 22 ;)

2020. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
21: Oké. De mégis meddig csináljuk még ezt? 3 hónapig? Fél évig? Egy évig? Egy évtizedig? Meg kellene próbálnod az egész dolgot azon emberek szemével nézni, akik nem introvertáltak, és a hétvégét szeretik színházakban, bulikon és partikon tölteni. Mégis meddig viseljük el ezt az abszurd megvonást?
2020. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Extrovertált vagyok, de engem csak a bulik-edzőterem-mozi érdekel leginkább, ezek nélkül kibírom 1 évig is akár, mert van itthon egy szobám berendezve edzőteremnek, mozi mellőzhető, fesztivál helyett meg házibuli haverokkal.


Fiatal vagyok így ha kimarad 1 év az nem a világ vége.

2020. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Igen, muszáj kibírni a cél érdekében, az emberi életek fontosabbak egy év bulizásnál is. Szerencsére nagyon pozitívak a hírek a vakcinafejlesztésekről, így nyár közepére végere el tudok képzelni, hogy lesz nagy fesztivál ism
2020. nov. 22. 12:14
 26/37 anonim ***** válasza:
24: De itt a lényeg. Honnan tudod, hogy csak egy év lesz?
2020. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

26/


Sehonnan, nem is írtam hogy fixen 1 évig lesz.


De ha 1-2 évig lesz ilyen akkor mit fogsz csinálni ? Veregeted a fejed a falba és depressziós leszel ?

Vagy mi ?


Erősen eltolódtak már az extrovertált vs introvertált fogalmak értelmezései.


Amúgy meg: HÁZIBULI ha annyira nem tudsz ülni a fszodon :D


10 emberig legális, vidéki (falusi) házban meg a kutya nem szól rátok ha esetleg nagyobb a társaság, de nem buzdítok semmi ilyesmire senkit!


25 éves vagyok szeretek bulizni, edzeni stb kb mindent amit érint a vírus-helyzet de nem sírok annyit mint sok tizenéves akinek fele annyi dolga nincs még az életben... :D

2020. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Barbell Deadlift ***** válasza:
11%

"21: Oké. De mégis meddig csináljuk még ezt? 3 hónapig? Fél évig? Egy évig? Egy évtizedig?"

Nézd, ha ugyan olyan fegyelmezettek lettünk volna, mint a japánok, akkor elég lett volna tavasszal 1 hónapot kibírni.

De nem, a magyar embert nem lehet megvezetni, "nekem ne mondják meg a libsibibsi zsidók, hogy maszkot kell hordani, és nem kéne bulizgatni járni egy kis ideig, majd azt én tudom!" Na az ilyen hozzáállás miatt még nagyon sokáig elfog tartani a dolog. Velem hiába vitatkozol ezügyben, nem én ráztam a diszkókba a nyáron.


" Meg kellene próbálnod az egész dolgot azon emberek szemével nézni, akik nem introvertáltak, és a hétvégét szeretik színházakban, bulikon és partikon tölteni. Mégis meddig viseljük el ezt az abszurd megvonást?"

Fogd már fel ember, hogy "háború" van. Senkit sem érdekel, hogy betudsz-e rúgni hétvégente, amikor a magyar egészségügy éppen összeomlóban van. Egyébként nem vagyok introvertált, heti 3-4x jártam edzőterembe, és legalább heti egyszer ismerősökhöz, összejövetelekre. Nekem is hiányzik, de azt kéne felfogni, hogy az egész dolog rajtunk múlik. Ha hisztizünk, és ott játszuk ki a szabályokat, ahol csak lehet, akkor keserű hónapok várnak ránk.

2020. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm katona, az apjáék otthon tartottak disznótorost, bekapcsolták a kamerát berakták a konyhába és együtt szórakoztak.


Azért ez mekkora már :D

2020. nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Nekem bárki bármit mond, videókonferencia és otthoni zenehallgatás nem adja vissza a személyes találkák és szórakozóhelyi bulik hangulatát. Most hétvégén szórakozhatnékom volt, ugye nem tehettem mást, mint hogy otthon iszogatva koncertvideókat néztem. Nem rossz, de akkor sem pótolja a rendes koncerteket, és hosszú távon hamarább ráun az ember, abból kifolyólag, hogy a négy fal között zajlik a dolog.


28: Nincs háború. Szopatás van, és a szomorú, hogy az emberek többsége még meg is köszöni a szájába tolt bránert. Mellesleg tavasszal 1 hónapig minden zárva volt, ki is bírtuk, tehát nem tudom, miről beszélsz. Meg most elkezdhetnék Svédországgal példálózni.

2020. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!