Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerinted következő nyáron...

Szerinted következő nyáron lehetnek már rendes fesztiválok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 00:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
28: Ja, és ha már a háborút említed. Megsúgnám, kocsmák, szórakozóhelyek és bordélyok a világháborúk alatt is működésben voltak. Akkor még logikusan felfogták a vezetők is, hogy szórakozni veszélyhelyzetben is kell az embernek.
2020. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

30


Ha nagyon szenvednél akkor házibuliznál... :D


Fentebb már ki lett fejtve hogy 10 főig okés, falun kertesben meg a kutya nem szól rád.


Most azt hagyjuk hogy mennyire okos döntés vagy sem...de ha én annyira szenvednék tuti behúznám ezt a lehetősséget.


Eddig majdnem minden évben fesztiváloztam, nyáron kicsit kellemetlenebb volt, de lehetett helyette menni motorozni, edzeni stb.


Találd fel magad és ne picsogj mint egy fürdős krva.

2020. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
32: Mivelhogy szobát bérlek, itt nem tartható házibuli. Ismerőseim meg azok a szabálybetartó típusok sajnos.
2020. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

33

Akkor te tényleg be.szoptad, de ettől még nem kell picsogni, én se tettem amikor az előre megvett jegyeimet nézegettem a fesztiválok napján :D


Kitartást tesó!

2020. nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
34: Nyáron legalább voltak limitált létszámú koncertek és fesztiválok. Most viszont semmi nincs, pedig a két ünnep között is mentem volna koncertekre, szállás is le volt foglalva, még szeptemberben is úgy volt, hogy meg lesznek tartva.
2020. nov. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Barbell Deadlift ***** válasza:

"28: Nincs háború. Szopatás van, és a szomorú, hogy az emberek többsége még meg is köszöni a szájába tolt bránert. Mellesleg tavasszal 1 hónapig minden zárva volt, ki is bírtuk, tehát nem tudom, miről beszélsz. Meg most elkezdhetnék Svédországgal példálózni."


Egyrészt, veszélyhelyzet van. Másrészt, a különbség annyi, hogy a japánok azután is fegyelmezettek maradtak, hogy lecsökkent a fertőzöttek száma, mert nem hülyék, és tudták, ha amíg van covid beteg, addig a járvány is bármikor újra beindulhat. Itthon alapból nem volt akkora fegyelem, a nyáron meg ereszd el a hajam ment mindenhol.

Harmadrészt, mit akartsz a svéd modellel?

2020. nov. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Barbell Deadlift ***** válasza:

"28: Ja, és ha már a háborút említed. Megsúgnám, kocsmák, szórakozóhelyek és bordélyok a világháborúk alatt is működésben voltak. Akkor még logikusan felfogták a vezetők is, hogy szórakozni veszélyhelyzetben is kell az embernek."


A háború jellemzően a fronton zajlott.

2020. nov. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!