Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lesz azzal, aki elkapja a...

Mi lesz azzal, aki elkapja a koronát, de nincs betegbiztosítása?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak siman karantenba kell lennie enyhebb tunetekkel es nincs szuksege venykoteles gyogyszerekre, akkor semmi. Ha kellene venykoteles akkor teljes aron veheti meg. Ha korhazba kerulne utolag kiszamlaznak mindent teljes aron. Na az horror osszeg lenne.

Ezert ha nem fizetted vagy fizette a munkatatod az eü hozzajarulasod akkor inkabb beszelj a navval es adj be kervenyt reszletfiztesre a tartozasod rendezesere. Igy mar elni fog a tb-d nem jelez a tajszamodnal a dokiknal stb. De nem is egyosszegben kell befizetned x tiz szazezret.

2020. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én magánban csináltattam a tesztet, utána csak karanténban maradtam. Háziorvossal nem is beszéltem. Nem is kerültem kapcsolatba a betegbiztosításommal. (Gyeden vagyok)
2020. nov. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Juniustol fél ev nem fizetes utan vonnak ki belőle. Januarig vagy fizesd ki, vagy akkor aggódj
2020. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
önkormányzat átvállalhatja de csak ha 0 ft a bevételed nincs autód se nyarlód semmid akkor kifizeitk a havi 7700 at helyetted
2020. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!