Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van más is, aki sok ideje...

Van más is, aki sok ideje várja a covid teszt eredményét?

Figyelt kérdés

Már 1 hete teszteltek, de semmi.:(

Mintha eltűnt volna a minta.

Valaki hasonló cipőben?


2020. nov. 7. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos én is ismerek olyat aki régen vár rá. És ha esetleg pozitív ,a karantén onnan indul amikor megvan az eredmény? Ezt kérdezted már? mert ha igen akkor jó sokan bajban lesznek
2020. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elvileg mintavételtől számolják a karantént. De ha már levették, érdekelne engem is, a családomat is, meg a munkahelyemet is. Ráadásul nem volt kellemes, nem értem hova tűntették a mintámat. Durva, hogy ez előfordulhat. A tv-ben meg minden szuper.
2020. nov. 7. 14:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Férjemet október 14-én tesztelték, azóta sincs eredmény...🤷🏻‍♀️

De nincs is baja szerencsére. Ha ott tesztelték volna, ahol élünk (nem Mo); akkor utánajártunk volna. De egy harmadik országban dolgozott egy hetet, ott tesztelték, az ő nyelvüket nem is beszéljük, így mivel egészséges, hagytuk az egészet. De azért érdekesnek tartom.

2020. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Dettó , nincs eredmény

Mindenki azt nyomatja ügyfélkapu iy úgy,nos nem mindenkinek van nem

Is tartom jónak de így meg Csesznek rá értesíteni.

Nalamis azt mondták a mintavételtől számít a karantén.

2020. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem ügyfélkapum is van. Még annyi sincs fent rajta, hogy beérkezett-e a minta. Ebből gondolom, hogy elkeverték/le se tojják.
2020. nov. 7. 14:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Juj az úgy még érdekesebb....

3 nap múlva lejár és meg se tudom pozitív e vagy sem ez vicc kategória.

2020. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ahogy mondom, ez egy vicc. Felháborító, hogy közben meg azt kommunikálják mindenhol, hogy fel vagyunk készülve.XD

Ugyan mire? A tesztek eltüntetésére? Ha egyáltalán kimennek, van ismerősöm, aki meg egy hete vár mintavételre.

Még szerencse, hogy Magyarország jobban teljesít. Csak az egészségügy omlott össze

2020. nov. 7. 14:26
 8/13 A kérdező kommentje:
*mondod
2020. nov. 7. 14:26
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Lehet szidni az ország működését, de a helyzet az, hogy nem csak otthon megy ez. Máshol sem jobb a helyzet, mint írtam fentebb.

#3 vagyok

2020. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt nekem is benyögték menjek be tesztre

Persze vonat majd busz majd még gy busszal

Jöjjenek ki az a dolguk

2020. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!