Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 12 héttel egy eset után...

12 héttel egy eset után végzett HIV teszt eredménye biztos?

Figyelt kérdés

18 hete volt egy kalandom. Hat hete negatív lett a teszt eredményem.

Az utóbbi időben elég sok tünetem lett :hüvely viszketés, pattanások az arcomon, viszket a bőröm szinte mindenhol, kapar a torkom, apró kiütéseim lettek.


Szerintetek?


2018. okt. 10. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek àltalános tünetek. Talán érdemes lenne valami másra is kivizsgáltatni magad.
2018. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 hollófernyiges ***** válasza:
Egy hónappal az eset után már biztos. A tüneteid egyáltalán nem HIV-re utalnak, az inkább alacsony láz, elesettség, izomfájdalom, mint egy enyhébb influenza.
2018. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tehát 12 héttel később már biztos a teszt eredménye?


Olyan nincs, hogy ennyivel később kezdjen el elterjedni a szervezetemben a vírus, igaz?

2018. okt. 10. 17:47
 4/12 hollófernyiges ***** válasza:
Ha aggódsz a legegyszerűbbb csinálni még egy tesztet, ingyen van. De inkább egy orvosnak mutasd meg a tüneteidet, mert inkább valami más lesz.
2018. okt. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ma reggel elmentem egy új tesztre. Jövő szerdán lesz eredmény.
2018. okt. 11. 12:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia,

majdnem pontról pontra egyezik a sztorink, csak nekem 16 hete volt egy kalandom. Az első tesztem, 6 hét után szintén negatív lett, de mostanában vettem észre furcsa jeleket magamon. Jövőhét szerdán lesz eredményem. Neked mi lett a teszt eredménye?

2018. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia


A kaland után 12 és 18 héttel később is voltam teszten. Mind a kettő negatív. Azt mondta a hölgy, hogy ez biztos eredmény. Én kicsit azért pánikolok. Szerinted? Van okom félni, vagy csak pszichésen beszélem magamba?

2018. nov. 29. 00:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a HIV miatt nem aggódnék már, de a biztonság kedvéért elmennék egy vérvételre is, ott megvizsgálják a véred hepatitis és HIV fertőzést keresve. Szerintem egyébként már megnyugodhatsz, biztosan nem vagy HIV fertőzött. Remélem hamar megoldódik a problémád, nekem szenvedés az eset óta minden nap... jövőhéten remélem már megnyugodhatok :/
2018. nov. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként a tüneteidet kiválthatja a stressz is, és ebben az időszakban elég sok vírus terjed, lehet csak valami egyszerű megfázást kaptál el. Abbahagyhatod a parázást, 18 hét bőven elég ahhoz hogy kimutassák a tesztek ha bibi van
2018. nov. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14 hét utáni teszt negatív lett :) nekem azt mondták hogy ez már 100%. szóval te is megnyugodhatsz :)
2018. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!