Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID teszt mennyi ideig...

COVID teszt mennyi ideig mutatja ki a fertőzést?

Figyelt kérdés

Nagyon valószínű, hogy elkaptam, de 2 napja már szinte semmi bajom, csak a gyomrommal vannak problémák és ízeket, szagokat nem érzek.

Holnap jönnek tesztelni (lassan egy hete várom őket), és nem tudom, hogy egyáltalán kimutatható-e még.

Valakinek van ezzel tapasztalata?



2020. nov. 7. 19:33
 1/8 Kecskeember ***** válasza:

A pcr teszt általában, most fogja kimutatni a vírust a szervezetedben, a többi teszttel nem találkoztam még . De ha jól tudom van olyan is amely 1 hónapra hozzávetőlegesen,vagy ettől még hosszabb ideig is képes kimutatni.

-Ha rosszul mondom akkor bocsi, én naggyából ennyit tudok :)

.Jó éjszakát mindenkinek!

2020. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekunk a megbetegedestol szamitva 7.nap sikerult elerni,hogy kierjenek tesztelni. Neg.lett. orultunk,a haziorvos meg azzal kezdte,hogy szerinte keson lett leveve es poz.tutira. most akkor kinek higyjen az ember. A bizonytalansag rosszabb.
2020. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kecskeember ***** válasza:
2. Hát az kényelmetlen lehet :(
2020. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok!

Igen, tényleg ez a bizonytalanság a legrosszabb. Nekem már 9 nap eltelt a tünetek megjelenése óta.

2020. nov. 7. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Teszt nélkül is meg lehet gyógyulni. Hiteltelen a teszt, azét nem veszik komolyan. Csak szeretnék növelni a statisztikát. Mert pénzt kap érte az orvos, ha valakire beírja pozitív lett a tesztje.
2020. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kecskeember ***** válasza:
41%

Na megérkezett életem válasza, de én komolyan mondom , ha meghallok még egy ilyet holnap már nem leszek itt. Nem elég , hogy tegnap hívtak , hogy meghalt koronavírusban a nagynénim és 2 barátom is intenzíven fekszik és nem tudom , hogy mi van velük.De attól még ilyenek érkeznek... Figyelj 5. akkor fogod abbahagyni ezeket amikor vagy te magad vagy ismerősöd rokonod távozik el.

Én ezt ugyanúgy nem kívánom senkinek, és megmondom , hogy elég ritka személy vagyok aki még nem virológus. De én a bőrömön tapasztalom mindezt, tehát jobb lenne ha ezt befejeznéd és nem terjesztenél ilyen baromságokat, köszönöm .

2020. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kecskeember, részvétem :( A barátaidnak jobbulást kívánok!

És igen, tudom, hogy teszt nélkül is meg lehet gyógyulni, csak azért jó lenne ha kiderülne, hogy pozitív voltam. Hónapok óta hol karanténban vagyok, hol nem, és igazolt gyógyultként pár hónapig karanténmentességet kapnék.

2020. nov. 7. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 Részvétem! Sajnos ismeretségi körben nálunk is vannak halottak. Döbbenet, hogy egyesek még mindig így állnak ehhez hozzá.


Kérdező, ha PCR teszt lesz, azt laborban elemzik ki, az 1-2 nap.


Ha gyorsteszt, alkor a helyszínen és kb 20 perc.

2020. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!