Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudnám megoldani a...

Hogyan tudnám megoldani a házi karantént, ha panelba lakok a családommal?

Figyelt kérdés
Panelba meg még a saját szoba csak-csak megoldható lenne, de amint onnan kiteszem a lábam egyből belehelem azt a kicsi légtért, még maszkban is. Plusz nyílván kell majd wc-t és fürdőszobát használnom, ott is meg kell fognom dolgokat. Az megint fertőzésveszély. Hogyan lehetne ezt megoldani? Sehova máshova nemtudnék menni, csak haza, de félek, hogy megfertőzöm a családtagjaimat. Nagyon szeretem és nem akarom elveszteni őket.

2020. nov. 7. 23:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy.
2020. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Megoldhatatlan, akik egy haztartasban elnek, szinte biztos, hogy elkapjak egymastol.
2020. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Mert szerinted minden hazban 2 furdoszoba van, es emeletes? Ne hulyeskedjunk mar. Egyszeruen ekerulsz mindenkit a hazban. Szelloztetsz a szobadban, kajalni akkor mesz ki ha senki nincs a konyhaban, vagy megkersz valakit hogy vigye az ajtodhoz. Furdoszoba detto ugyanez. Legyen egy domestosos torlokendo mindig az ajtod kililcsen, vagy egy alkoholos spray, kililncseket torolod magad utan mikor kimesz valahova vele. Ha kohognod kell, tusszentened, azt mindig zsepibe, vagy a kezedbe. Ha a konyhaban kap el a kohogo roham, kinyitod gyors az ablakod, hogy kiszellozon es vissza mesz a szobadba.
2020. nov. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
A szobádban tartózkodsz a karantén alatt, a fürdőt, wc-t folyamatosan fertőtleníteni kell.
2020. nov. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
2# A szinte biztos nem olyan biztos. Ha nincsenek olyan tunetei hogy taknya nyala egybe folyik, nem valoszinu hogy tovabb adja. Nagyon sok csaladban EGYETLEN csaladtag sem kapta el a fertozottol a virust. Azert ez nem ugy megy hogy ha mar levegot veszel 20 meterre kinyirsz vele mindenkit.
2020. nov. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a páromnak pozitív volt a tesztje,tünete alig volt, 30 nm-n élünk együtt és nem kaptam el. Pedig nem tartottunk 1,5m távolságot...
2020. nov. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nekem is pozitív lett a tesztem, de nem köhögök és tüsszögök, és az orrom se nagyon folyik. Viszont a szaglásom és az ízlelésem is elment, illetve szédülök, hasmenésem van, és fáradékony vagyok egész nap. Ezeket a tüneteket produkálom jelenleg.
2020. nov. 7. 23:41
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
2-es vagyok.De itt most nem arrol volt szo, hogy ki kapja el es ki nem ugy altalanossagban. Mi sem kaptuk el a ferjemmel meg, legalabbis nem tudunk rola. Egy haztartasban bizony nagyon nehez elkerulni egymast, kiveve ha palotaban laktok. Es senki nem mondta, hogy ebbe bele kell halni, lehet, hogy sulyosabb tunetek nelkul lesz pozitiv a teszt, de mindegy.
2020. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
3%
Úgy hogy nem pánikolsz feleslegesen és nem hiszed el ezt a sok hazugságot, amit a sajtó ír. Ébredj fel a hipnózisból!!!
2020. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
9-es, ja biztos behaluzza a tüneteit, te fogyatékos kretén :D
2020. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!