Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki nemrég kézzel-lábbal...

Aki nemrég kézzel-lábbal tiltakozott a maszk ellen, és fogadkozott hogy nem veszi fel, az most hogy megy üzletekbe, hogy intézi a dolgait?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 07:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Vannak kis bejáratot boltok,amik szájról szál rá terjednek. Ott nem szólnak a maszk ért.
2020. nov. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
1# Csak most már más az ellenőrzés és a szankció.
2020. nov. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Én rá látok egy ilyen kisboltra a nappaliból. Régebben csak néha jártak arra 1-2 dologért az emberek. Most hogy maszk nélkül vásárolhatsz szinte tömeg van, nagy szatyrokkal jönnek ki.
2020. nov. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Mivel a valóság az, hogy nem ellenőrzi senki, ezért meg lehet tenni. A helyi Félegyházi Pékségben is mindig van egy kiszolgáló, akinek ha már az orra lóg csak ki, akkor ünnepnap van, mert az esetek nagy részében csak tokafogónak használja a maszkot. Én fogorvos vagyok, a váróban rendszeresen rá kell szóljak betegekre (mivel többen dolgozunk együtt egy közös váróval, ezért több beteg is tartózkodik bent), de persze munka közben nincs rálátásom, hogy hordják-e rendesen. Hiába van kiírva, hogy kísérő csak rászoruló esetén, rendszeresen csücsül bent másodmagával épkézláb felnőtt ember, mivel ő a rászorulót úgy értelmezi, hogy aki fél. De mondok ennél cifrábbat is, szemrebbenés nélkül eljön akár a karanténjából, vagy úgy, hogy igazolt covidossal él egy háztartásban, miközben semmi sürgős nincs a szájában és a legnagyobb lelki nyugalommal hazudja be a covidos papíron, hogy nem, nem találkozott sem covidossal, sem karanténossal. Sajnos amíg nincs rendőr vagy katona az ajtónál, addig meg lehet ezt tenni.
2020. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Bepárásodik tőle a szemüvegem, fulladok benne és még csiklandoz is. Rettentően zavar, ezért állandóan huzigálom, és amikor csak lehet megpróbálom távolabb tartani magamtól, az orromra meg csak a legritkább esetben húzom fel. Ha esetleg rámszól a biztonsági őr, csak odébb megyek, meg sem hallom. Tudom, hogy élvezi, hiszen amúgy egy senki, akinek most van egy kis hatalma mások felett és ezt élvezi.
2020. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Na ezeket a boltokat kellene örökre bezárni.
2020. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha rendőrt lát, fölveszi az ilyen is a maszkot. Ha a rendőr látja meg előbb, fizethet, mint egy katonatiszt ... ha a tisztnek ma van olyan illetménye, mint volt K.u.K.
2020. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
5-ös! Én vagyok a fogorvos, Egy FFP2-es, egy sebészi maszk, fogfúráshoz pedig még egy plexi jelenleg a védőfelszerelésem. Szemüvegem nekem is van. És 25 hetes várandós vagyok. Amit te és a hozzád hasonlók csináltok, az nem más, mint hiszti! Nekem mondod, hogy párásodik a szemüveged, amikor nekem milliméter pontosan kell dolgoznom? Nekem mondod, hogy fulladsz, amikor én dupla maszkban kényszerülök fogadni mindenkit és arra teszem még rá a plexit? Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy aki rendesen tud cirkusz nélkül maszkot viselni, az vajon átlag feletti IQ-val rendelkezik, vagy ti vagytok gyengeelméjűek? Nem fulladsz, picsogsz. A szemüveget pedig meg lehet oldani, aki meg akarja, fel lehet úgy rakni. Előadod a hisztidet, pedig elég sokunk hord szemüveget, más hogy oldja meg szerinted? Ezen kellene elgondolkodni, mert amíg nekem megy, addig a hiba bizony benned van, és a butaságod egy nagy fokú arroganciával is társul, amire neked aztán végképp semmi okod nincs.
2020. nov. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Aki nem veszi fel a maszkot, figyelmeztetés ellenére sem, azzal csináltatnék tesztet, persze az ő kontójára, és ha pozitív, akkor az utolsó lenne akit elláthatna az egészségügy.
2020. nov. 10. 06:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Mostmár az utcára sem léphetnek ki a kovidióták.
2020. nov. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!