Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért vár mindenki a vakcinára?

Miért vár mindenki a vakcinára?

Figyelt kérdés

Ugye a koronavírust sokan hasonlítják az influenzához, és hogy ez is itt fog maradni velünk, kell minden évben beoltatni magunkat, stb.


De influenza ellen hányan oltatják be magukat világszerte minden évben? Miben lesz másabb ha már van vakcina?



2020. nov. 8. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Értsétek már meg valahára, hogy ez nem influenza. Azt kifekszed 4 nap takonnyal meg lázzal, ez a COVID pedig tönkreteszi a tüdőszövetet és megfulladsz a saját tüdővizenyődben.

Azért várja mindenki, mert nincs más megoldás, ima, ráolvasás, politikusok nagyívű bejelentései, mind-mind nem fognak segíteni, csak az oltóanyag. A pestisre sem ráolvastak, hanem laborok komoly tudományos munkával megtalálták az ellenszerét. Ez van most soron.

2020. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Én nem fulladtam meg a tüdővizenyőmben sőt tünetem is alig volt Azért ne általánosíts Ismerősöm 40 évesen influenzába halt meg szóval attól is lehet félni ennyi erővel
2020. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Én nem várom, sőt, köszönöm szépen, nem is kérek belőle. Nem szeretnék úgy járni, mint Dániában a HPV-oltás áldozatai.
2020. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Az influenzához hasonlítani h*lyeség, mert jelenlegi formájában sokkal jobban fertőz, ezért sokkal több ember kerül kórházba.

A vakcina-cirkuszt én sem értem, mert ha tényleg olyan gyorsan kiürül az ellenanyag a szervezetből, mint amire az eddigi vizsgálatok utalnak, akkor nem lesz hatásos. Inkább ellenanyagon kellene dolgozni.

2020. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Honnan tudod mi megy a kórházban, igazak-e a rémhírek. Nézz körül magad körül mikor voltál utoljára beteg, a munkatársak, a gyerekeid, a csoporttársak, a szomszédok, a facebook ismerősök és rájössz nincs is járvány. De vigyázz, mert vannak fizetett rémhír terjesztők, meg előítéletes emberek. Csak próbálj tisztán látni és rájössz gyengébb, mint az influenza a koronavírus. Összehasonlíthatatlanul gyengébb, csak a médiától hipochonderek az emberek.
2020. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Az 5-öshöz hasonló kretén és felelőtlen emberek miatt terjed ilyen ütemben a vírus és halnak meg emberek százával.
2020. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Persze, nem tudod mi megy a kórházban...

Hát türelmes ember vagyok, de már kezd elegem lenni a sok tisztánlátóból.

Menj be egy kórházba önkéntesnek. Van elég munka, folyamatosan keresnek segédápolót, akármit, akkor körülnézhetsz és meglátod, mi megy a kórházban.

Igen, van üres ágy. De az lehet az anyádra vár ha max nélkül szelfiztek a teszkóban.


Egyébként egy alig tesztelt orosz vakcinát én sem szívesen adatnék be, nem tudom, a várakozók tényleg be fogják-e adatni, szóval ha megjelenik - hát nem tudom, mi lesz. Még több tiltakozó, mint a maszk ellen.

2020. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 laciku 02 ***** válasza:
75%

Nálunk egyenlőre influenza oltás sincs. Akkor hogy lesz a vakcina elosztás?

BP. Óbuda Kaszásdűlő.

2020. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
#5 Szét sem kell néznem magam körül, anélkül is egyre több rokonomtól, ismerősömtől hallom, hogy covidos lett. A súlyosság az egész enyhétől a halálos kimenetelig terjed.
2020. nov. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
#9 vagyok. Ettől függetlenül, az oltást nem fogom beadatni. Legalábbis nem az elsők között. Morbid, de megnézem, a vírustól vagy az oltástól fognak többen meghalni. Túl gyorsnak tűnik nekem ez az oltás...
2020. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!