Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet ez korona? Vagy csak...

Lehet ez korona? Vagy csak egy szimpla megfázás?

Figyelt kérdés
Péntek óta meg már pár előző napban is nagyon fáradt vagyok, gyengébbnek érzem magam. Normálisan éjfél után fekszem, de most már simán aludnék 9-10kor. Szárazon köhögtem tegnap és brutál el volt dugulva az orrom, az ma is folyik sajna. Ami az érdekes, hogy hiába jobb az orrom meg minden, ízeket szagokat egyáltalán nem érzek azóta se.

2020. nov. 8. 21:44
 1/4 A kérdező kommentje:
+ 2 este is fáztam, de nem tudtam lázat mérni, max. csak hőemelkedés lehetett, mert pár óra alatt elmúlt.
2020. nov. 8. 21:51
 2/4 Tabbouleh ***** válasza:
74%
Maradj otthon, hívd fel az orvosod és csináltass tesztet. Bármi lehet. Ez olyan, mintha írnám, hogy van egy kocsim, jó a hangja, szép piros a színe. Szerintetek BMW?
2020. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
73%
lehet korona,érdemes lenne egy tesztet csináltatni
2020. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2020. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!