Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szlovákiában élek.Szerintetek...

Szlovákiában élek.Szerintetek ez a vírus van ? Én szerintem fel ültetik a népet el vonják a figyelmünket hogy a 3. Világháború ki törhesen . Ez csak az én véleményem ! Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre. L/20

Figyelt kérdés

#Covid-19 #Harmadik világ háború
2020. nov. 9. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ez tömény hülyeség. Ez az én véleményem.
2020. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Te anya!

Ha szerinted ez a vírus csak kitaláció, miért nem mész el segíteni valamelyik kórház Covid-os osztályára ápolni a betegeket?


Mivel nem létezik a vírus, ezért neked nem árthat, a sok képzelt beteghez pedig jól jönne egy kis segítség.


Nézz körül a neten, rengeteg helyre keresnek már ápolókat, és nálad még a maszkot is meg lehetne spórolni...

2020. nov. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

A vírus létezik, efelől nincs kétség.

Hogy honnan származik, hogyan jött létre, az már egy sokkal izgalmasabb kérdés.

Ahogy az is, hogy mennyire indokolt ez a hisztéria körülötte, és hogyan kellene helyesen kezelni.

2020. nov. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze van vírus az mind oké csak túl fel van fújva az egész dolog
2020. nov. 10. 01:12
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Ez már maga a 3. világháború. Konkrétan az emberiség ellen zajlik.

[link]

2020. nov. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2020. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A virus létezik, ezt már tényleg csak nagyon kevesen tagadják. A politikai szándék már más kérdés. Meg az is hogy mit értünk III. világáború alatt. Ha azt, amit az előző kettőnél, akkor nem. Ha viszont azt, hogy egy szűk hatalmi elit rabszolgasorba akarja dönteni a lakosság 99,999999%-át és ehhez a covid egy nagyon jól megkoreografált kerettörténet, akkor igen. Pszichológiai alapon gyönyörűen levezethető és logikus minden. Olvasd el Orwell 1984-ét. Csak sajnos ez a sok hipnózisban tartott covidfetisiszta ezt nem akarja felfogni és tudattalanul is szolgálja azt a hatalmat, ami pont őt hivatott kiszolgáltatottá tenni.
2020. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már hallottam olyat hogy erre az évre tervezik a harmadik világháborút.
2020. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!