Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bármilyen maszk jó, ami az...

Bármilyen maszk jó, ami az orrot, szájat tartósan elfedi?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy mi fogadható el a széles körben elterjedt orvosi maszkokon kívül? Vagy minden, ami maszk-ként lett forgalomba hozva és szájat, orrot tartósan elfedi? Vagy mi a jogszabály, amivel kiszűrhetőek a nem megfelelő maszkok? (Mert azt tudom, hogy sál, meg kendő nem jó.)

2020. nov. 13. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A maszkok minősége nincs ellenőrizve ha erre vagy kíváncsi, bármilyen maszk megfelel.
2020. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen hálószerű maszk is szerintem. Elméletben ekfedi az orrot, szájat.
2020. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ezek, ha elfedik az orrot, azaz nincs rajtuk lyuk?


[link]


[link]


Ez csak file fotó, de van orrot teljesen fedő változata is.

2020. nov. 13. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Hát... azért ilyen karneváli álarcokat inkább nem vennék fel. (De ez én vagyok.)
2020. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"Hát... azért ilyen karneváli álarcokat inkább nem vennék fel." - megértem, nyilván hülyén adná ki magát, de kérdés, hogy amúgy legális-e vagy sem?
2020. nov. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!