Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orbán Viktor milyen fajta...

Orbán Viktor milyen fajta szájmaszkot viselhet?

Figyelt kérdés
EZ NEM POLITIKAI KÉRDÉS! Nyomdafestéket nem tűrő és irreleváns válaszokat nem tűrök! Szigorúan szakmai objektív jelleggel kérdezem, hogy egy olyan fontos ember - mint a miniszterelnök - vajon milyen fajta szájmaszkot viselhet? Milyen technológiával készül? Ezek kaphatóak a piacon? És ha nem akkor melyik a legjobb, legmodernebb és legbiztosabb maszk, ami manapság elérhető egy civil embernek? Ahogy láttam eddig valami fekete maszkot visel és szinte biztos vagyok benne, hogy nem csak egy sima rongydarab. Köszi.

2020. nov. 12. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Egy sima orvosi maszk amire pár db vakcina fel van rögzítve.
2020. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rajtam mulna, de inkabb nem mondom.
2020. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sima textilmaszk. Nézd meg, amikor ad egyet a tisztifőorvosnak: [link]

Amikor kórházat vizitál, akkor meg szelepes FFP3-as maszk van rajta, ami őt védi, de mindenki mást megfertőzhet.

2020. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig másmilyen van rajta:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyszerű textilmaszkok, esetleg rá van verve valamelyik nemzeti jelképünk (hát ugye méltó helyükre kerültek). Egyébként semmivel nem extrább, mint amit te hordassz az utcán.
2020. nov. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!