Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire megbízható a gyorsteszt?

Mennyire megbízható a gyorsteszt?

Figyelt kérdés
Csütörtökön volt a mentő, csak gyorstesztet csináltak. Pozitív lett. 10 napos karanténban vagyok. Az ÁNTSZ-től hívtak, ahol furcsállották, hogy csak gyorstesztet csináltak és nem kaptam róla semmilyen papírt. Az ÁNTSZ azt is mondta nekem, hogy nekik csak a PCR teszt eredményeket jelentik. Akkor most hogy van ez? Azóta se kaptunk határozatot, nem voltak rendőrök sem ellenőrizni. A háziorvosom szerint lehet nem is jönnek. De akkor most lehet nem is vagyok covid-os? Az is lehet, hogy tüdőgyulladásom van? Vagy influenzám? És akkor azt mondták 10 nap után negatív teszttel mehetek újra dolgozni. Ha nekem idejönnek 10 nap után ilyen gyorsteszttel a képükbe tolom komolyan. Minden kolléganőmnek megcsinálták a PCR tesztet, nem értem, nekem miért nem??? És ők kaptak róla papírt, én miért nem?

2020. nov. 13. 22:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azért fontos, mert egyrészt nyilván szeretném tudni, hogy mi bajom. Nem mindegy, hogy influenza, tüdőgyulladás, stb. Másrészt, ha pozitív teszted van és karanténba kerülsz, 7-es kódú táppénzt kapsz, amit nem betegszabiként - ha még van -, hanem táppénzként számolnak el és 50-60 %-ot kapsz. De mivel én munkahelyen kaptam el és ezt tudom igazolni, jár nekem a 100% tp, ami rohadtul nem mindegy. Ehhez viszont nekem kell papír arról is milyen jogon vagyok én 7-es kódú táppénzen. Azért a táppénz miatt sem mindegy ám, hogy milyen jogcímen vagy otthon.
2020. nov. 17. 18:41
 12/12 anonim ***** válasza:
44%
Akkor sírj tovább a tesztért 🤷🏼‍♀️
2020. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!