Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ennyi tünet alapján lehet...

Ennyi tünet alapján lehet korona, vagy az kizárható?

Figyelt kérdés

Csak annyi a bajom, hogy napok óta hőemelkedésem van.

Kb ötévente egyszer szoktam beteg lenni, akkor is csak valami kis nátha szokott lenni, hőemelkedésem pedig valamikor gyerekkoromban volt utoljára.

Most viszont aggaszt a dolog. Fura, mert tényleg semmi egyéb. Nem fáj a fejem, nem köhögök, érzek szagokat-ízeket, csak állandóan melegem van, és akármikor mérem, 37 és 37,2 között van.

Hallottatok már olyan covidosról akinek csak ennyi tünete volt, vagy ez valami más lesz?

Azt sem tudom hogy ilyen apróság miatt merjem-e zargatni a háziorvosomat, vagy majd kipihenem és minden helyrejön magától. Akármi is ez, nem fertőzök másokat, amúgy is itthon vagyok mióta ez a helyzet, és tudok is maradni amíg szükséges.

32N


2020. nov. 16. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nőknél a ovuláció után megugorhat a testhőmérséklet simán ettől is lehet nálad ez a 37-37.2.Gondolom az elmúlt 5 évben nem mérted minden nap a hőd.
2020. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy az is okozhatja, de elvileg most kéne megjönnie, kb két hete ovuláltam.
2020. nov. 16. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem míg nem jön meg addig mérd.Nekem pld előtte nap esik le reggel a hőm.De mikor babát terveztünk sokat mértem és sokszor csak menstruáció 1-2 napján esett le.Ovu utáni 2 hétbe meg végig fent volt 37-37.1-37.2 körül.Simán lehet ez nálad hormonális.
2020. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor várok és figyelgetem.

Csak már minden gyanús az embernek mikor a csapból is a covid folyik :)

2020. nov. 16. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen:) Én is így voltam a napokban, többször tüsszentettem a szokottnál és egyszerre ráfeszültem, hogy vajon mi tünetem van még?:D Az embert megbolondítja ez a helyzet.
2020. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes véletlen?
2020. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj amúgy én is tettem fel egy hasonló kérdést múltkor,hogy a meleg szobától lehet e hőemelkedésem és valószínű attól fog,meg attól, hogy felhergeltem magam rajta..De egy orara rá elmúlott..
2020. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem hogy nem terhesség, annyira nem merült fel soha a gyerektéma hogy őszintén szólva nem is tudok semmit róla. Tudom hogy nagyon gáz nő létemre... Hőemelkedéssel jár az elején? A reggeli hányingerről tudok, az nincs.

Védekezünk és nem történt baleset.

2020. nov. 16. 22:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem valószínű a terhesség, de azért ha pár napot késik, vegyél egy tesztet, biztos ami biztos. Nekem ugyanez volt két hónappal ezelőtt, és szinte kizárt, hogy beteg lettem volna (itthonról dolgozunk, heti 1x vásárolni megyek és máskor nem találkozunk emberekkel). Aztán megjött a mensim pár nap késéssel és lement a hőemelkedésem is.
2020. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!