Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpeszre, ami még nem fakadt...

Herpeszre, ami még nem fakadt ki csak hólyagos, mi a legjobb gyógymód, amitől gyorsan elmúlik?

Figyelt kérdés
1 napja jött ki, duzzadt és iszonyatosan feszít... ez mindenféleképpen ki szokott fakadni/sebesedni?
2010. aug. 10. 18:50
 1/2 anonim válasza:
Sajnos ez már sebesedni fog. Fakadni csak akkor fog, ha nyomogatod. (Nem tanácsos!!) Az én tapasztalatom az, ha már van hólyag, akkor már mindegy mit kensz rá, de én a Zovirax-ot ajánlom. Igazából az is csak akkor hat, ha még a kezdetek kezdetén , a hólyagok előtt vastagon bekened.
2010. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen éjszaka jön ki, tehát reggelre ott a nagy (tényleg óriási) hólyag. Még hagyom pár órát, közben kenem alkohollal és Zovirax-szal, aztán fertőtlenített tűvel kiszúrom. Aznap még alkohol, Zovirax, estére és még 1-2 napig herpesztapasz, utána 1 napig fertőtlenítő krém és vége. Már elég rég így csinálom. Előtte kb. 2-3 hétig volt sebes a szám, és tovább is terjedt a herpesz.
2010. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!