Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fantomszagok érzése utalhat...

Fantomszagok érzése utalhat Covid-ra?

Figyelt kérdés

Két hete vannak náthaszerű tüneteim és köhögésem, azok már minimálisak.


Egy hétig nem éreztem semmilyen szagot és ízt, amióta visszatért is, csak olyan távolról. Néha furcsa ételillatokat érzek, amilyenek nincsenek is a környezetemben.


Lehetséges, hogy ez Covid? Szűrve nem lettem, azt gondoltam, hogy nátha.



2020. nov. 18. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Errol nem szoktak emlitest tenni, viszont az egesz tortenet alapjan ez a legvaloszinubb.

Amugy pajzsmirigy alulmukodes tunete szokott lenni, de ebben a sorrendben ahogy leirtad, gyanusabb, hogy Covid.

2020. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezen az oldalon leírt sztorik között is olvastam ilyet, de ő furcsa ízeket érzett.
2020. nov. 18. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Előfordul, én a Redditen az r/covid19positive sub-ot szoktam olvasgatni csak kíváncsiságból ( [link] , nyilván angol nyelven), és láttam már említést róla, tünetként és szövődményként is.
2020. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azóta, hogy atestem rajta, erzek random szagokat.
2020. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!