Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A koronavírus fertőzöttek...

A koronavírus fertőzöttek közül akinek tüdőgyulladása lesz, biztos hogy fulladni fog? Még soha nem volt tüdőgyulladásom, nem tudom az milyen.

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem tüdőgyulladással csak a tüdőm fájt, és köhögtem mint az állat, de kaptam levegőt. Mindenkinél máshogy jön ki.
2020. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem is fáj egy helyen a mellkasom két napja, de semmi egyéb tünet, kicsit megijedtem. Can egy enyhe asztmám is..
2020. nov. 18. 16:21
 3/11 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszod, kicsit megnyugtatott.
2020. nov. 18. 16:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív vagy?
2020. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még nem nézettem, tegnap kezdtem érezni. Lázam sincs, semmi.
2020. nov. 18. 16:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Én megnézetném, és nem mennék emberek közé.
2020. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:( az lesz, most lett végre egy jól fizető munkahelyem 1 hónapja 😭
2020. nov. 18. 16:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig életemben 2x-3x volt tüdőgyulladásom.

Elsőnél 11 hónapos voltam, elvileg nem köhögtem, csak nagyon magas lázam volt, de nyilván erre nem emlékszem.

Másodiknál 9 éves voltam, ott nem fulladtam, nem is fájt a tüdőm, csak annyira köhögtem, hogy már öklendeztem tőle, plusz ekkor is majdnem 40 fokos lázam volt.


Aztán most a harmadik(?), az nem biztos, hogy tüdőgyulladás volt, mert a házi orvosom nem vett komolyan, tesztre sem küldött el, de ekkor viszont fulladtam, légzési nehézségeim voltak, mellkasszorítás, száraz köhögésem is volt (tehát lehet covid volt), hőemelkedés, de ekkor sem fájt.

2020. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak egy hétig láza volt,mivel idős, krónikus beteg mentő bevitte a kórházba, csináltak mellkas rtg kétoldali tüdőgyulladás, pozitív teszt. Hál istennek már jól van, tüdeje is rendbeb. Szoval neki úgy volt tüdőgyulladása hogy, köhögés, fulladás semmi
2020. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egészséged fontosabb, mint a munkahely. Ha meggyógyulsz találsz másikat! Mielőbbi teljes gyógyulást, bármi is ez! És vigyázz mindenki másra is magad körül!
2020. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!