Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mi lehet a lábamon? kb 1...

Grifone kérdése:

Ez mi lehet a lábamon? kb 1 hete van rajta először olyan volt mint egy szúnyog csípésnek tűnt de elkezdett genyedzeni és már kettő is van a lábamon

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 16:51
 1/8 A kérdező kommentje:
képet hogy tudok feltöktenbi róla?
2020. nov. 19. 16:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Feiteszed valahova a képet (pl képküldés), a kapott linket bemásolod ide kommentként.
2020. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2020. nov. 19. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
hu ez elég csúnya...én nem tudom mi lehet...:O
2020. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aza gond hogy már mindenféle kiütés fajtát megnéztem és egyik sem hasonlított rá teljesen... a bőrgyógyász meg december 2.-ra adott idő pontott és addig csinálni kéne vele valamit, csak ugye ha bakteriális akkor teljesen más kezelés kell mintha gombás eredetü lenne és nem akarok rontani a helyzeten
2020. nov. 19. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát... van ott gomba is ahogy nézem, és valóban elég csúnya.

Leginkább egy gyulladt herpeszre hasonlít, vagy valamivel megsérthetted az ujjad (megbökte valami pl.) és a sebbe be jutott a gomba.

Hogy nem kiütés, az tuti.

Én Tetran kenőcsös kötést javasolnék rá, ha esetleg kifakad, akkor Betedine kenőcs vagy oldat a fertőtlenítésre, de egyszerre csak az egyik. Vagy Tetran, vagy Betadine.

Amíg nem fakad ki addig Tetran, ha kifakadt akkor Betadine, de akkor aznap nincs Tetran.

2020. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tetran kenőcsör lehet kapni recept nélkül?
2020. nov. 19. 19:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, és Betadine-t is.

Vegyél még steril gézlapot is, hogy az ujjad köré tudd tekerni alatta a krémmel, ne a zokni vagy a takaró törölje le róla.

2020. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!