Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3. hete vagyok koronavirusos...

3. hete vagyok koronavirusos pozitiv, 3 pozitiv teszttel, de összvissz még a 2. nap volt tünetem, fáradt voltam, valamint 1 hete elment a szaglásom 2 napra, tegnap jött vissza, de még mindig pozitív vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
az orvos szerint akár hónapokig az maradhatok, meddig fertőz? mikor mehetek ki? több tesztet nem csinálnak, az orvos kiengedett már, de csak maszkban mindenhova (rokonokhoz is) Most akkor mi van?

2020. nov. 20. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
2020. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olvasd el. Mikor mehetek ki rendesen? hazi orvos nem csinal tesztet, csak kesztyube maszkba enged ki meg szemuveget is vegyek, de meddig kell igy jarnom mindenhova?
2020. nov. 20. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, bocsáss meg, figyelmetlen voltam, akkor válaszolok a kérdéseidre.


"meddig fertőz?" 34 napig.

"mikor mehetek ki?" Hétfőn 11 órakor.

"hazi orvos nem csinal tesztet, csak kesztyube maszkba enged ki meg szemuveget is vegyek, de meddig kell igy jarnom mindenhova?" Jövő hét csütörtök 12:00-ig.

2020. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eszmeletlen vicces vagy.
2020. nov. 21. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!