Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírusban elhunytnak...

Koronavírusban elhunytnak kell kezelni, aki korábban már volt pozitív valamikor? Ez igaz? Ha igen, akkor milyen esetben? Közlekedési balesetnél is? Mert az fura lenne..

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy ezt úgy kéne érteni, ahogy néhányan értik, hol van rá valami, hogy igazából ezt hogy kell érteni?
2020. okt. 21. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked még csak most kezd fura lenni?
2020. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Aki már negatív, az nem. Sőt aki rákos és covid mellett halt meg rákban, az sem covid eset.
2020. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Igen. 0:45-nél mondja Cilike:

[link]

Most már érted, miért lesz a koronavírusban elhunytak száma egyre magasabb? Mert e szerint ha jövőre meghalnál autóbalesetben, de most éppen tünetmentesen pozitívra teszteltek, akkor te is koronavírusban fogsz meghalni, hiszen ettől kezdve másban már nem tudsz.

2020. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy ezt mondta, de engem a tényleges gyakorlat érdekel.
2020. okt. 21. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tényleges gyakorlat. Nézd meg az alapbetegségeket, ilyenek is voltak: Csigolyatörés, agyvérzés, embólia, stb. Mert ha valakinek kitörik a nyaka, akkor az nem gond, csak a nála tünetmentes koronavírus, ugye?
2020. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5-ös na kb 100:1 arányban van olyan, akinek törése van, de ők is idősek, akik valószínű már előtte elestek, de feltehetően bent elkapták a covidot.

Lehet vitatni, hogy most ebbe amúgy is belehalt volna vagy sem, de ugyanúgy nem tudni, hogy a többi tényező, mert nem csak ez volt náluk milyen arányban járult hozzá a halálukhoz.

Szóval az oké, hogy nem feltétlen kéne covid-hoz sorolni, de azt mondom ez nem jelentős, ráadásul kb 8 lapot végignézve nem láttam fiatalt aki baleseti sérüléssel került volna a halottak listájára, szóval azt állítani, hogy a balesetben elhunytak mindig covidosnak vannak elkönyvelve, ha már egyszer pozitív volt a teszt ez nem igaz.

2020. okt. 22. 12:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha provokálni akarsz, akkor írd azt. De ha hülye vagy, tartsd meg magadnak. Cilike megmondta, hogy számolnak, ott a video, hallgasd meg. Ha nem érted, akkor az a te bajod, de ha a világon mindenbe logikát akarsz belelátni, akkor kemény életed lesz még.
2020. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Azok hslnak meg covidban akik covidban haltak meg.

Nem tudom ki az a vaksi buta aki itt azt irta csigolyatores embolia agyvezres es az is covidban halt meg...

A valosag ez: mindent megprobalnak beirni es feksorolni csak nehogy bepanikoljunk hogy a koronatol haltak meg.

Tehat idoseknek magatol gan csigolya osszeroppanasuk ez siman latszik egy rontgenen vagy bincolaskor. Nagyanyamnak is gan. Csontritkulas es osszrroppantak. Nem nem karatejoztak le igy ek evek ota.

Agyverzes: 1. sokan tulelik es fel is epulnek belole legalabbis az elsobol igen. Ilyet tobbet ismerek. De stroke hasonlo. Lehet kicsit huzza a labat vagy gyengebb az eri tett oldal vagy ujrakell tanul i beszelnie, de igen korabbi agyvezrese volt. Ez is bekerul mint alapbetegseg. Sot kikezelt rak is sot korabbi embolia.

Oruljetek hogy nem vagytok oregek, esbetegesek,mert kulonben tudnatok hogy nez ki egy ilyen 80 koruli vagy akar peches 60-as betegeloelete esmiket irnak be alapbetegsegnek.


De a covid 19 tudigyuszi, embolia,stroke,vermergezes stb tunetekkel jar. Ertsd ha elolvasod a gov ... hus oldalon az ekhunytakat akkor ott azt kinjukban osszemossak hogy mi alapbetegseg es mi az elhuzodo covid betegseg resze.

Nehany pelda: virusos tudogyulladas magas vernyonas. Haha magas vernyomassal el honfitarsaink kozil 1.4 millio ezek csak azok akikrol a haziorvos tudja. Rolae vagy rolam lehet nem tudja...de a korhazban az intenziven ahol folyamatosan monitorozzak a vernyomasod es szivveresed egybol kiderul. Igy oehet az osszes halitt szivritmus zavaros is.. en is az voktam az intenziven. Milyen erdekes? Ja nem.

Viszont koronavirusosnak mi okoz virusos tudogyuszit? Szerintetek elitte megkapta az influenzat...na persze.

Szivinfarktus...igen idos erelmeszesedett embernel akar a koronavirus miatt is lehet szivinfarktusa de nint irtam ha egyszer 40 evesen volt szivinfarltusa valakinek, akkor attol kezdve minden papirjan szerepel es most a statisztikaban is akkor is ha 24 eve tortent.



Es meg egyszer a covid19 jarhat tudogyulladassal, szivleallassal, emboliaval, agyverzessel,trombozissal,vermergezessel,veseelegtelenseggel es tobbszervi elegtelenseggel es vegul halallal. Aki autobalesetben elhunyt azt nem irjak be ide. Kiveve ha mar epp meggyogyult volna de megferziztek a korhazban es visszakerult intenzivre es elhunyt. De akkor nem az autobalesetben es miatt hunyt el vili??

2020. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8-as Valami hasonlót vártam (mert én se gondoltam hogy úgy lenne, hogy aztán most minden oda kerülne), csak sajnos sokan egyből azt hiszik mindenféle dolog egyből covid lesz, de ez nem így van, csak az a baj, hogy kiragadnak egy nyilatkozatot a kontextusból és azt hiszik az lesz az igazság és már nem is járnak utána.


Egyébként :

[link]

"A tisztifőorvos elmondta, Magyarország az Európai Unió középmezőnyében van a koronavírus fertőzöttség és elhalálozása arányában. Megjegyezte ugyanakkor, hogy az adatok gyűjtése nemzetközileg nem egységes, Magyarország például minden olyan, akár halálos betegségben szenvedő elhunytat is a koronavírus áldozataként tart számon, akinél valaha diagnosztizálták a fertőzöttséget."


Tehát ez az utolsó mondat az, ami lényeg.

2020. okt. 23. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!