Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak engem dühít hogy az...

Csak engem dühít hogy az emberek nem bírják ki, hogy most ne jöjjenek össze többen iszogatni , bulizgatni ha nem muszáj?

Figyelt kérdés

Idegesítenek és dühítenek azok az emberek , akik most is ennyire lazán veszik ezt az egész vírushelyzetet....

Baráti társaság is simán összejön italozgatni , a párom családja is.

Nem zavarja őket a vírus most is legutóbb 8-an összeültünk szülinapozni.

Nem tudom mit kezdjek az érzéseimmel, mert úgy érzem hogy ha a párom majd megint pl elkezd kimászkálni a haverokkal , meg összeülni piázgatni én ki fogok akadni....

hatalmas mennyiségű düh van bennem és nem tudom hogy kezeljem.

más is érzi ezt??? tudom hogy nem kellene hogy idegesítsen , de mégis idegesít hogy mások ennyire nem vigyáznak és ennyire nem bírják ki hogy ne találkozzanak személyesen....ráadásul természetesen ilyenkor mindenki maszk nélkül van....

hihetetlen hogy ennyire nem féltik a családtagjaikat....:(

tudom, hogy nem szabadna ezt éreznem , mert tudom, hogy ettől ők nem rossz emberek , és tudom, hogy ez egy teljesen új helyzet és hogy ez most mindenkinek nehéz, de mégis dühít...

nem is tudom megfogalmazni hogy mit érzek igazából...

nem értem az embereket...

ha belegondolok, hogy egy ilyen kis piázgatás után hazamennek a családtagjaikhoz és véletlen hazavisznek nekik valamit, akkor hogy tudnának a saját lelkiismeretükkel megbirkózni, ha kiderülne hogy pont azon a bulin kaphatták el?

lehet tényleg én túlzom el...

úgy érzem teljesen megőrjít már ez a vírushelyzet...:S



2020. nov. 20. 22:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nem érzem. A család nagy része már volt covidos, szinte tünetmentes volt az egész. Az élet megy tovább.
2020. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
attól, hogy ti a szerencsések közé tartoztok úgy gondolod, hogy feltétlen másoknál is ilyen tünetmentesen zajlana le? hát hallod..legyen igazad...:)
2020. nov. 20. 23:07
 3/35 anonim ***** válasza:
67%
Más nem érdekel, a családról van szó. A karantént betartottuk, negatív teszttel lehetett visszamenni dolgozni, továbbadni nem adtuk tovább, de ettől függetlenül éljük tovább az életünket, ahogy eddig
2020. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
40%
És mit fogsz csinálni? Vérengzést? Annyira dühít?😂
2020. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
55%

Nem lehet a mindennapi életet leállítani. Szerintem nem is érdemes. A fertőzöttek 90%-át egyáltalán nem viseli meg. Nekem a svéd modell tetszik. Bízzuk az emberekre, hogy aki fél az otthon marad, akit meg nem érdekel ez az egész, az meg nem.

Majd a nagy korlátozás kicsinálja a gazdaságot (pl. durva lesz, ha elmarad a karácsonyi roham) aztán lesz sírás az elszegényedés miatt. A turizmus-vendéglátásnak így is lőttek; ez hány családot érinthet?

2020. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
61%
Az ember nem egy munkagép, vagy dolgozó robot, igenis kell a kikapcsolódás, stressz levezetés úgy, hogy a sportot is elvették az embertől. A többség, főleg akin átment már a COVID unja ezt a hisztit
2020. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
46%

Addig nem zavarja az embert amíg el nem kapja. Na de hazaviszi és esetleg nem ő hanem a családtagja kórházba kerül, de lehet ő is. Aztan 3 hétig kórházba van. Nem kell lélegeztetőn lenni, de tapasztalja meg hogy 3 hétig a 10 fős szobába másokkal együtt van 1 wc osztozik és a szobából nem jöhet ki. Sok sikert! Ja és -közbe betegen, lázasan, látva azt hogy az embereket ki be hozzák mert valakit vinni kell az intenzivre és a helyére más jön. Család nem jöhet be. Aztán meg 3 hónapig erezze a betegség mellékhatásait.



Na ha ilyen helyzetbe kerülnek hidd el elgondolkodik.

2020. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
37%
Biztos dühít mást is. Engem nem.
2020. nov. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
45%
Csak téged. A mi családunkon is simán átment gyenge tünetekkel
2020. nov. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
86%
Ez az ő döntésük, nem tudsz ellene tenni. A szabályokat nem szegik meg azzal, hogy 10 fő alatti összejöveteleket tartanak. Az ember társas lény, nem foszthatod meg őket attól, hogy bizonytalan ideig (hónapokig, évekig?) ne találkozzanak azokkal, akiket szeretnek. Felesleges ezen bosszankodni, csak magadnak ártasz a stresszeléssel. Inkább azon gondolkodj el, miért van benned ez a düh. Félsz valamitől, tehetetlennek érzed magad? Vagy azért, mert nem tudsz senkivel beszélni az érzéseidről?
2020. nov. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!