Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Irigylésreméltó a bulizós...

Irigylésreméltó a bulizós életmód? Az emberek alapvetően többre/nagyobbra tartják azokat, akik szabadidejükben inkább bulizgatni járnak el? Menőbbek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 23. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Max nèha elmész egy pár bulira vagy koncertre.
2020. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Igen, menőbbek
2020. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem a buli a lenyeg hanem hogy a szabadidejukben ezek az emberek tudnak szorakozni, lehet ez egy kirandulas, buli, stb, vagy mindig van valami amit csinalhatnak, inkabb azokat lehet szerintem irigyelni akik valtozatosan tudnak kikapcsolodni, mert ha pl minden heten ugyan aabba a szorakozo helyre mesz, az is eleg bena, de ha egyik heten elmesz bulizni, masik heten kirandulsz, aztan tartasz egy othoni pihenos hetet a szuk csaladdal, masik heten grillezel stb stb... akkor nem fogod mokuskerekben erezni magad, persze minden ember mas es mas de pl nekem ez az eletmod szimpatikus.
2020. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen,jobb mint otthon depizni.
2020. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
A bulizós ismerőseimből mind alkoholista lett.
2020. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
#5 ha a depresszió elől menekülsz a bulizásba, akkor jobb lenne kezeltetni, mert ezzel csak elnyomod a problémát.
2020. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Igazából nem értem a kérdést.

A bulizás nem kötelező, nem menő és nem ciki, nem is ördögtől való dolog. Arra találták ki, hogy az ember társaságban kellemesen kikapcsolódjon, kieresszen, feltöltődjön stb. Aztán az, hogy ez kinek nem jön be, vagy kinek igen, az erősen személyiségfüggő.

De a nembulizó ember önmagában a nembulizásért nem lesz semmivel sem jobb ember annál, aki rendszeresen és sokat bulizik.


Én pl szeretek bulizni, zenés éjszakai szórakozóhelyekre járni, koncerteket látogatni stb. Amikor időm engedi és a cimbik is ráérnek, elmegyek velük. Manapság ez elég ritka, mert sokszor esik egybe a szolgálataimmal. De mondom, ennek semmi köze az irigylésre méltósághoz, vagy a pótcselkvő emberekhez.

Önmagában sosem probléma a rendszeres bulizás. Ha valakiből alkoholista lesz, ha valaki kompenzál vele valamit, az baj, de ott sem a bulizás.

2020. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tartom irigylésre méltónak. Nekem semleges.
2020. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
én többnyire irigylésre méltónak tartom, mert szerintem jó annak, aki társaságban képes felszabadult, szórakoztató lenni. nyilván vannak egészséges határai, de el tudom képzelni, hogy jól érzi magát az ilyen ember, és érdekes élete van.
2020. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!