Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha pozitiv a covid gyorsteszte...

Ha pozitiv a covid gyorstesztem biztos covidos vagyok?

Figyelt kérdés
Nincsen semmi tunetem de pozitiv lett a gyorsteszt, lesz pcr is, lehetek covidos?

2020. nov. 23. 19:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

Nagy valószínűséggel szaporodik benned a vírus, viszont nem biztos, hogy beteg is leszel. Ha szerencséd van, a tünetmentes hodozók táborát fogod gyarapítani.

Attól persze még fertőzöl, maradj otthon, és használd ki a kényszerszabadságot.

2020. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%

"pozitiv lett a gyorsteszt ... lehetek covidos?"

Ez most tényleg kérdés?

2020. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen kerdes mert elvileg nem igazan megbizhatoak ezek a gyorstesztek

Es most aggodok meddig esek ki melobol mert sajnos nem kellene unnepek elott egy nagy penzkieses:/

2020. nov. 24. 19:39
 14/19 anonim ***** válasza:
33%
Mondom, hogy kb 80%, csak a sok fogalmatlan lepontozott.
2020. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
37%
#14 Nem 80%, hanem 99% feletti az esélye.
2020. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

""pozitiv lett a gyorsteszt ... lehetek covidos?"

Ez most tényleg kérdés?

A kérdező kommentje:

Igen kerdes"

Mert szerinted mi zárja ki azt, hogy az vagy? Mi az, ami szerinted biztosítja az immunitasodat?

2020. nov. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

mi lett kérdező? én is így jártam, semmi tünetem nincs...persze miután pozitív lett rögtön elkezdtem érezni hogy fáj a torkom fáj a fejem stb de tuti most ráparáztam, mert reggel még semmi bajom nem volt.

Az a durva, hogy nem voltam sehol.

Hétfőn bementem dolgozni és másnap lett beteg a kolléganőm, de direkt kerültem őt, illetve most voltam vezetni a hétvégén 50 percet az oktatómmal aztán ennyi.

Pont egy hete találkoztam a kolléganőmmel.

2020. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

"nem voltam sehol.

Hétfőn bementem dolgozni ... voltam vezetni a hétvégén 50 percet az oktatómmal"

A "nem voltam sehol" nem ezt jelenti.

2020. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ezen kívül nem voltam sehol. Hétfőn muszáj volt bemennem , másnapra betegedett le egy kolléganőm. Mondjuk 2 maszkban voltam , kifejezetten igyekeztem mindenkitől távol lenni..sőt...mivel láttam, hogy hárman vagyunk egy helyiségben és nem engedték kinyitni az ablakot, ezért kimentem egy másik helységbe hogy ott csináljam tovább a kis dolgaim nyitott ablak mellett.

És ennek ellenére én kaptam el és a másik két kolléganőm , akik egy maszkot húztak és kevésbé figyeltek a távolságtartásra ők nem kapták el..

Na mindegy nyilván most ez ilyen, csak olyan hihetetlen , hogy pont én kaptam el.

Bár még az is lehet , hogy szombaton kaptam el az oktatómtól azalatt az 50 perc alatt amíg vezettem..igaz ott is 2 maszk volt rajtam.

Hát de ez van, csak azt hittem , hogy ha az ember tényleg vigyázz meg odafigyel és én azt gondolom én azok közé az emberek közé tartozom akik extrém módon odafigyelnek mégis elkaptam ezek szerint...

2020. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!