Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy fog eltűnni a koronavírus...

Hogy fog eltűnni a koronavírus, ha nem kötelező az oltás?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 09:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Miért nem teszik kötelezővé, aztán pikk-pakk túl lennénk rajta, és mehetne minden a régiben?
2020. nov. 24. 09:31
 2/5 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Elég ha 55-60% beoltatja magát önként, plusz az egészségügyisek, meg akik már átestek a fertőzésen, összesen ad egy akkora nyájimmunitást, ami megállítja a vírus terjedését.
2020. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Először is az oltástól sem fog eltűnni. Az influenzára rég óta van oltás, mégis van influenza vírus, sőt még járvány is. Valószínűleg kötelezővé fogják tenni, ami hatalmas felzúdulásokat fog eredményezni az egész világon.

Az összeesküvés elméleteket most hagyjuk, hogy génmanipuláció, meg human 2.0, de sokan, köztük én sem fogom magam beoltatni egy sebtiben összeácsolt, teszteletlen vakcinával, amire senki nem vállal felelőséget. Mi van akkor ha 2 év múlva derül ki, hogy májbetegséget, rákot, vagy bármi mást okoz? Akkor az ácsok sajnálják, miközben emberek milliói betegszenek, halnak meg.

2020. nov. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Értem én a bizalmatlanságot, de azt érdemes tudni, hogy egy oltást a 21. században már nem atomfizika összehozni, ugyanis megvan a saját kis technológiája.

Persze, bármi okozhat meglepetést, biztos, hogy lesznek, akiknek többet árt, mint használ, de ez az arány biztos, hogy nagyon nagy pici lesz, kis túlzással elhanyagolható.

És most jöhetnétek azzal, hogy "persze elhanyagolható, de rögtön nem ezt mondanád, hogyha valamelyik családtagod halna meg tőle".

Ez tény, viszont a koronavírus még mindig 100000x veszélyesebb, mint a rá készülő oltás.

2020. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg önként nem fogja annyi ember beadatni, hogy eltűnjön, úgyhogy szerintem előbb-utóbb kötelezővé fogják tenni.
2020. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!