Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bevezetnétek most, hogy jön...

Bevezetnétek most, hogy jön az ősz és terjednek a vírusok azt, hogy a saját telken kívül mindenhol kötelező legyen a maszkviselés?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 01:50
A kérdező szavazást indított:
Nem, ez egy hatalmas ostobaság
Igen, remek ötlet lenne és egy hatékony, elengedhetetlen intézkedésnek vélem
Francokat! Még a saját házunkban is legyen kötelező a maszkviselés (:D)
141 szavazat
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Igazából ha mélyebben belegondolunk, szerintem úgyis ez lesz a kormány következő lépése, hogy mindenhol kötelező lesz a maszkviselés, de kíváncsi vagyok mennyien vagytok mellette/ellene.
2020. szept. 6. 01:51
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Remélem soha nem kerül rá sor!
2020. szept. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Elég az utcán a távolság tartás. Én budapesti vagyok, olyan környéken, ahol a megállóig 10 percet sétálok, sokszor egyedül az egész utcán, egyáltalán nincs szükségem a maszkra. Nem beszélve azokról, akik nem nagyvárosban laknak..
2020. szept. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
39%
Ostobaság lenne, inkább szüntetni kéne a maszkviselést, nem hogy még feleslegesen még jobban túltolni.
2020. szept. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Saját telken kívül mindenhol? Ez azért hülyeség, mert pl. az autópályán, egyedül egy kocsiban miért viseljek maszkot? Vagy az erdőben, minden embertől 5 kilométerre. És még 1000 olyan szitu van, ahol messze és távol egy másik ember sincs. Ott minek?
2020. szept. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen hülyeség csak azért jut eszedbe, hogy egy kis kormanyellenes propagandát csinálj,de csak magadat égeted vele. 😀
2020. szept. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
34%
És a moziban maszkot viselve hogy popcornoznék meg kóláznék/söröznék? Beadják vénásan?
2020. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
41%
Popkorn, kóla meg sör nélkül nem látod a vásznat? 🍿🥛🍺🍽️
2020. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
39%
8: Nem, csak ezek fogyasztási lehetősége nélkül a mozik kinyírják magukat.
2020. szept. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
47%
Akkor meg is érdemlik...
2020. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!