Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan jelentkezett a koronaví...

Hogyan jelentkezett a koronavírus tünetei?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hőemelkedés, torokfájdalom, orrdugulás, majd szárazság, fáradtság, gyengeség, kialvatlanság. Majd íz és szag elvesztése.
2020. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Létezhet az, hogy valakinél egyszerű meghüléssel kezdődött? Orrfolyás, tüsszögés, időnként erős köhögés. De semmi hőemelkedés vagy láz? Hány nap után vesztetted el a szag és ízérzéked?
2020. nov. 24. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem eleinte sima megfázásnak hitt dolognak indult torokfájással kísérve. Aztán igazából, akkor vált világossá amikor elvesztettem a szag és íz érzékem a tünetek 4.napján. De ahány ember annyi féle tünet sajnos.. ha bizonytalan vagy kérd meg háziorvosodat rendelje el a tesztet.
2020. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: én ugyanúgy vagyok, mint te. Azt hittem, csak megfáztam eleinte. Majd elment a szaglásom, de már visszatérőben van. Hőemelkedésem egyszer sem volt.
2020. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha elmegy a szaglásod sem feltétlen jelenti azt, hogy covid-os lettél. Nátha vagy infulenza is okoz ilyen tüntetet, akár ecetbe is szagolhatsz alig fogod érezni. A covidosak-ra viszont az jellemző, hogy masszívan elmegy a szaglása, akár hetekre is. Esetleg, ha a szaglás elveszne nálad figyeld, nátha esetén nem tart 1-2 napnál tovább.
2020. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hirtelen jöttek a tünetek tegnap.

Elkezdett fájni a hátamon a bőr. Hozzáteszem 7 éve voltam lázas utoljára. Nagyon de nagyon ritkán van lázam, megfázásnál egyáltalán nincs.

Elkezdtem fázni nagyon, megmértem a hőmet, 38 felett volt. A fejem majd szét ment, elkezdett fájni az összes izmom, a hátam, kezem, lábaim. A ruha nem érhetett hozzám, mert a bőröm olyan érzésre, mintha megégett volna. Ahogy a lázam ment feljebb, egyre erősödött a tünetem. Jött hozzá kisebb köhögés, égő fájdalom orrban, torokban, véres orrváladék, orrdugulás,mellkas fájdalom. Ma csináltak tesztet, pozitív lett. Várható volt mert anya múlthét csütörtök óta pozitív és karanténba vagyunk.

De mindnekinek más a tünete... Van akinek semmi, van akinek enyhébbek.

2020. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt kihagytam, hogy tegnap a nyugalmi pulzusom egész nap 124-132 között mozgott. Azt hittem kiugrik a szívem.
2020. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!