Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen bélproblémára utalhatna...

Milyen bélproblémára utalhatnak ezek a jelek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdődött, néha nyálkás a székletem néha nem,egyre többet puffadok és fáj a hasam. Az előbb láttam,hogy a székletem ceruzavékony és nagyon megijedtem csak azon jár az eszem,hogy rákos vagyok.

2020. nov. 25. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Véres is?
2020. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt véres soha.
2020. nov. 25. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Oké.
2020. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyulladás, akár IBS.
2020. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok dolog lehet..

Ételérzékenység, baktérium, gombás fertőzés tehát bármiféle kórokozó.

Nagyon hasonlo cipőben voltam mikor kiderült tejfehérje érzékeny lettem.. engem egyből intolerancia vizsgálatra küldtek.

Próbáltál erős hatóanyagú probiotikum kúrát? Én több héten át szedtem Flora Balance + nevű készítményt és segített. De Progastro is jó. Ne egyből várj csodát.

Étkezésed milyen? Stressz?

2020. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van, mikor kihagyok étkezéseket,de egyébként igyekszem egészségesen enni. Viszont elég stresszes vagyok,sokat szorongok. Elégge hipohonder vagyok,most is a legrosszabbra gondolok. Egy kicsit megnyugodtam, hogy több oka is lehet.:(
2020. nov. 26. 00:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát mikor én hasonlóval mentem el dokihoz - pontosabban lágy széklet, gázosodás - ki is javított, hogy a lágyabb állag nem kóros és akkor van baj ha gyakori, hasmenéses a dolog..

Lehet nem ártana neked egy allergia teszt + intolerancia nagyon sok embernek van már.

És szedj probit tényleg! Tudom milyen én is hipochonder vagyok én krónikus gyulladástól ijedtem meg főleg, de a nagy stressz önmagában okozhat ilyet! Próbálj megnyugodni nem tudom milyen idős vagy, gondolom fiatal még.

De mondom menj vele nyugodtan, csinálnak pár tesztet kajákra (:

2020. nov. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! :) 21 vagyok.
2020. nov. 26. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!