Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felvennétek ilyen maszkot?

Felvennétek ilyen maszkot?

Figyelt kérdés

Gondolom a többség furcsának fogja találni, de egy ideje szemezek egy ilyen latex maszkkal:

[link]


Egyrészt, mert van egy kis latex fétisem, másrészt meg tetszik, hogy kissé átlátszik, így nem rejti el a mimikám teljesen. Így néz ki felvéve (bár a próbababa eleve furán néz ki):

[link]


Igazából csak attól tartok, hogy ennek inkább hátránya lenne, mint előnye, mert lehet, hogy nagyon megbámulnának benne, ami viszont zavarna. (bár érthető, érdekesen néz ki)

Ti hogy reagálnátok, ha valakit ilyen maszkban látnátok? Főleg azoktól kérdezem akik emberekkel vannak napi kontaktban (eladók, ügyintézők, stb.).



2020. nov. 26. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A latex nem légáteresztő semennyire sem, szerintem rossz lenne viselni.
2020. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

A bámulás nem gond. Szerintem sokaknak fel sem tűnne.

Viszont ebben valószínűleg megfulladnék. Tényleg nem létáteresztő. Meg baromi kényelmetlen is lehet kint 2 fokban.

2020. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Természetesen tudom, hogy nem légáteresztő, elég baj is lenne. :)

Nyilván ugyanúgy oldalt/alul/felül szellőzik, mint a legtöbb mosható maszk is.

2020. nov. 26. 11:18
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha rásimul az arcodra, akkor nem szellőzik, oldalt, alul, felül. Pláne nem annyira, hogy az elég legyen.

De a te dolgod. Ha nem fulladsz meg benne, akkor hajrá :)

2020. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Biztos hogy nem szellőzik, ahogy a 4es mondja. Számomra ez úgy néz ki, mintha óvszert húztál volna az arcodra.
2020. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Maximum egy BDSM buliban.
2020. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
75%
Szia! Szerintem ez személy függő... én mondjuk megfulladnék benne... de a te döntésed! Szerintem nem néz ki furán :)
2020. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jelentem, ma megérkezett és tökéletesen kapok benne levegőt. Nincs alatta vákuum és oldalt sem enged több levegőt, mint egy hagyományos textil vagy orvosi maszk, úgyhogy tökéletesen elégedett vagyok vele. Más kérdés, hogy jó páran megbámultak ma, szóval lehet, hogy csak arrafelé fogom hordani ahol biztosan nem találkozom ismerőssel. :)
2020. nov. 30. 19:44
 9/10 anonim válasza:
24%
Örülök hogy jó lett :)
2020. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Borzasztó hülyén néz ki.
2020. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!