Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyjából 15-20 évvel ezelőtt...

Nagyjából 15-20 évvel ezelőtt szó szerint hatalmas (:D) divat volt a Buffalo cipő a techno/rave zenei stílus/irányzat kedvelői között. A cipő újra elérhető néhány változatban. E stílust kedvelő fiúk és lányok, most is felvennétek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 08:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Már akkor sem tetszett :D

De idén nyáron láttam, hogy minden második 15-25 évesen olyasmi cipő volt. Nem annyira durva, mint a Buffalo, de nagyon hasonló.

Egyébként ez a mostani szolidabb változat szerintem jobban néz ki. És jól is áll a fiataloknak.

A Buffalo meg szerintem senkin sem néz ki jól :D

2020. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is és most is techno rajongó vagyok,de nem öltöztek úgy.
2020. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Igen, akkoriban is nagyon megosztó volt. Vagy imádták, vagy utálták. Hiába, a divatra sokszor nincs reális magyarázat :D Amúgy én szerettem, mert tartósnak, és meglepően kényelmesnek találtam. Mondjuk az ára akkoriban is elég húzósnak számított...
2020. okt. 7. 10:49
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam anno techno rajongó mégis volt Buffalo cipőm és imádtam. Annyira sajnáltam évekig, hogy kiment a divatból és most amikor kezd visszajönni már nem venném fel. Illetve akkor felvenném, ha megint mindenki abban járna és nem lennék benne olyan feltűnő.
2020. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ez is egy jó hozzáállás voltaképpen. Én is sokáig őrizgettem szegényeket. Minap kerestem rá, hát, az ára csak még húzósabb lett...:D De mégis tetszik. A régi nosztagikus hangulatot hozta elő belőlem, noha ma már nem igazán szeretem azokat a zenéket. Igaz, sosem fűztem a kettő közé szoros párhuzamot. Lazán kezeltem.
2020. okt. 7. 11:04
 6/30 anonim ***** válasza:
81%

Én akkoriban imádtam nekem is volt egy. A férjemnek vagy 4 tuti volt, ő minden zokszó nélkül a mai napig felvenné. Én csak akkor ha nem néznének benne idiótának. Amúgy rendkívül praktikus darab volt. Olyan szinten tartotta az ember bokáját hogy hihetetlen.

Ja nagy techno fanok vagyunk mindketten.

2020. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Akinek volt, annak milyen színben, és milyen szettekben, ruhákkal hordta?
2020. okt. 7. 14:12
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Nekem fehér volt, többnyire x-it cuccokkal, farmerral hordtam.

A férjemnek fekete, fehér (alacsony, magas szárú is volt a fehérből, illetve krém színű). Ő többnyire farmerhoz illetve volt több bőszárú nadrágja.

2020. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, nekem volt egy sima fekete és egy sötétkék-fekete de a franc se tudja már milyen ruháim voltak akkoriban.
2020. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nekem egy klasszikus fekete és tépőzárasok voltak, nem is tudom, egy kék-fehér, egy olajzöld-fehér, meg világoszöld-világosbarna kombó. Hol szűkebb gatyával felhajtva, hol bőgatyával ráhúzva vettem fel. Farmer és "csiszmisz" is befigyelt :D Akkoriban az Energie cuccok nagyon passzoltak a Buffalo-vonalhoz. Régi szép idők...:D
2020. okt. 7. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!