Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történik velem ez valami...

Mi történik velem ez valami komolyabb gond lehet? L

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban 3x is kijött az árpám. Mind a háromszor ugyan az a szemem (jobb) 2x külső és 1x (az az most) belső árpám van.


Ami fura számomra, hogy amikor először kijött akkor pár nap kezelés után rendbe jött a szemem. Akkor az orvos írt fel kenőcsöt külső alkalmazásra. Utána kb 2 hétre megint kijött. És most kb más fél hét telt de megint kijött az árpámm. És most belül. Egésznap nem fájt, csak reggel 2x viszketett kicsit most viszont látom, hogy egy nagy fehér pötty van a szemhéjam belső felén és nagyon fáj!



Holnap hívom a dokit valószínű kapok még gyógyszert...de ezek csak pillanatnyi megoldást nyújtanak és SOHA nem volt korábban semmi ilyen szem problémám egész életemben. Most meg hirtelen 3x is már.


Most észre vettem (lehet semmi köze hozzá) hogy


1) másodszor akkor jött ki amikor lázas voltam, mensturáltam is.


2) Sok édességet ettem mostanában (többet mint szoktam..nem hazudok 2 hét alatt elfogyasztok pl 500 g porcukrot ez csak pár hónapja van)


3) a harmadik ami most kijött..nem voltam lázas stb de tegnap ettem édességet és előtte pár nappal benyomtam pár tábla csokit 1 nap.


Lehet az,hogy a gyenge immunrendszer vagy a sok cukor miatt jött ki az árpám?


Cukorbeteg sztm nem vagyok..mert nem iszok sokat,nem fogytam (max híztam) nem érzem magam rosszul stb


Néha szoktam szédülni, meg fájt a fejem..de ez még pont akkor volt amikor lázas voltam. Azóta meg semmi.


Szóval nem értem az egészet. Oh és láz. Nem vagyok covidos doki házi karanténra fogott, de rendbe jöttem.


Szóval szerintetek Mi lehet az oka??


Nagyon megkeseríti ez az életemet. Ronda és látványos, piros dudor. A munkahelyen kinevetnek, az emberek megnéznek, gusztustalan nem eltakarható. :( és fájdalmas is.


Valakinek volt már ilyenje?


L


2020. nov. 29. 20:39
 1/1 A kérdező kommentje:
Most borogatom..de ez nem fog használni..és holnap még csak telefonálok a dokival.. :( mire kiváltom a gyógyszert stb addígra már tuti megyek munkába majd pont úgy, hogy mindenki rajtam gúnyolódhat.
2020. nov. 29. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!