Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek nem lesz komolyabb...

Szerintetek nem lesz komolyabb gond, ha elmegyek most túrázni?

Figyelt kérdés

Konkrétan 2 órán belül lesz egy egyszerű túra programom apámmal,5 órás útvonal hegynek fel, de tegnap sikerült meghúznom a bal térdemet edzés közben. Azt reméltem jobb lesz reggelre. De nem lett jobb. Amikor teljesen kinyújtom a lábamat, akkor sántítok.

Szerintetek pihentetni kellene, vagy egy húzódás még nem akkora gond és pont hogy jobb lesz ha mozgok rá?



2020. aug. 22. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Távgyógyászokat, távdiagnosztizálókat az ezotéria kategóriában keress. Ha valaki azt válaszolja, hogy semmi bajod nem lesz, akkor már mész is. Aztán az illető mégis honnan tudja mi bajod van és lesz? Abból a 3 sorból amit itt leírtál? Én azt mondom, hogy kérdezz meg egy orvost, de ha te egy gyk-s ismeretlenre bízod az egészségedet, akkor hajrá, várd a válaszokat.
2020. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Baromsag menni. Arthat is, de mi van, ha a semmi kozepen ugy faj, hogy nem tudsz menni?

De ilyenkor csak a seta, kimeletes hasznalat szokott jo lenni.

2020. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Végül nem mentem. Mindig le tudok döbbenni a milyen kedvesen bírnak egyesek egy nyomorult kérdésre reagálni. 1-es, ha tehetném inkább kalapáccsal esnék neki a térdemnek , minthogy újra végigolvassalak. 2-es köszi a jó indulatot.
2020. aug. 22. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
1es vagyok, nem értem min sértődtél meg. Azon, hogy nem ajánlottam, hogy egy ismeretlen diagnosztizálása alapján dönts arról, hogy mész-e valahova? Hát ez valóban nagyon sértő és rosszindulatú, úgyhogy helyesbítek: máskor is a gyk-n kérd ki ismeretlenek véleményét az egészségügyi problémáidról, sokan vannak, akiknek más egészsége nem drága és bármit ajánlanak, nekik nem árt :)
2020. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Talán arrogáns a megfelelő szó, amit használnék rád. EZ a probléma. A többit meg tudom érteni. Ami az egészségemet illet hétfőn megyek maszekba MRI-re és mindig fizetek a vizsgálataimra, mert kb nincs olyan, hogy magyar eü.

Lefáraszt a szájkarate.

Annyira magyar...


Mivel hirtelen kellett döntenem és nem akartam apámat megbántani, mert 1000éve nem látott jaaaajjjuramistenem bocsásdmeg', hogy fel mertem tenni egy buta kérdést.


Megfelel őkelmének a válasz? Vagy ebbe is bele akar kötni, hogy vehessek be még pár Xanaxot? Tudod léteznek itt a trollokon kívül mentális sérültek is. Azokat eszed reggelire merőkanállal. Kérlek kímélj meg, a kiporciózott adagomat belőled megkaptam, sok is volt. Jócca'.

2020. aug. 22. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem aztán tökmindegy a válaszod, nem is vártam választ, én csak megjegyeztem, hogy én nem kérnék egy vizsgálat nélkül, 3 soros leírás alapján senkitől választ olyan egészségügyi problémára, ami romolhat is ha rossz választ kapok. További jó egészséget.
2020. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!