Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem érzem a szagokat és az...

Nem érzem a szagokat és az ízeket tegnap óta, elkaphattam én is a vírust?

Figyelt kérdés
Eddig annyira hihetetlen volt, hogy teljesen megszűnik a szaglás, de most én is így jártam, más tünetem nem igazán van, kicsit náthás vagyok. Ha koronavírus, akkor meddig fog tartani ez az állapot? A szüleimmel élek, ők is el fogják kapni?
2020. dec. 5. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Szólj a szüleidnek, kérjenek tesztelést


Esélyes, bár szimpla nathanal is előfordulhat a szag és íz érzékelés elvesztése

2020. dec. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs bedugulva az orrod és nem érzel, akkor esélyes. Nekem 3 hónapja tart, bár már érzek dolgokat, még mindig nem olyan, mint régen.
2020. dec. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Nov. 9 óta most már az alap ízeket érzem, tegnap pedig valami szagot is mintha éreztem volna. Az egy hónapos ízlés és szaglásvesztés teljesen átlagos, de ez is mindenkinél más.

Szüleinek szólj és próbáld meg nem megfertőzni őket.

2020. dec. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!