Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 éves gyerek 43 alkalommal...

Kikicsajxi kérdése:

2 éves gyerek 43 alkalommal korházban felhívták a védőnőt miért?

Figyelt kérdés
2 éves fiam születése ota ki be jár a korházba állandó lázas állapotok miatt amit nem lehet levinni (43alkalom).tegnap engedtek haza minket újra (megint ezzel voltubk bent) vizsgálták a gyereket mindenhol és nagyon sokan de semmot nem találnak a láz magátol elmulik mindig (korhazba azért kell vinni mert 40-41 kokos a láza és nem lehet levinni semmivel). Majd mikor hazaengedtek felhívták a védőnőt hogy miért ilyen sokat beteg a gyerek?! (A védönő elmondta hogy gondos szülő vagyok szinte napi kapcsolatba vagyunk, a gyereket mindenhova elviszem orvos,védönő. Itthon is minden rendbe, nem tehetek róla hogy veteg a gyerek. Olyan színten nem hogy a gyereket az elmult 1 évben csak orvosokhoz vittük sehova máshova, se rokonokhoz,se játszótér sehova. De ezt a védönő is elmondta.) minek hívták fel egyáltalán, a védőnötől várják hogy meggyogyitsák?!

2020. dec. 9. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Ha két hetente kórházba lenne a 2 éves gyerekem, akkor nem az érdekelne, hogy felhívják-e a védőnőt vagy sem. Azzal lennék elfoglalva, hogy találjak olyan orvosokat, akik rendesen kivizsgálják a gyereket, mert ez nem normális, ami vele van. Addig mennék, amíg kielégítő választ nem kapok. Annak semmi értelme, hogy kórházba megy, ott van pár napot, leviszik a lázat, mehet haza és két hét múlva újra ez van.

A gyereknek is kínzás ez, gondolom minden alkalommal vesznek vért, tömik gyógyszerrel.

2020. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Iigen,gyògyszert viszont Soha nem kap! Semmit.Mingid megnèzik mindenet de semmi nem talàlnak. Votunk magànba is de s emmit nem talàlnak ott sem. Elem sem ez a legnagyobb condom csak nem èrtem
2020. dec. 9. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos csak rákerestem a neten és van visszatérő lázra találat, ami nem fertőzéses eredetű ráadásul több is (itt van kettő példának)


[link]


[link]


Szóval tényleg jó orvos kell hozzá szerintem is.

2020. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!