Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hetekig tarto makacs natha...

Hetekig tarto makacs natha ellen mit tehetnek meg?

Figyelt kérdés

Hetek ota hol jobban hol kevesbe elojonnek a tunetek.. Bedugul az orrom, de ha tusszentek egymas utan 3-4-6ot vagy ha fujok bele orrsprayt (mar sajnos hetek ota hasznalom), akkor vizszeruen elkezd kijonni az orrombol a valadek. Szedek C vitamint, D vitamint, cinket, Beres cseppet holnap fejezem be az elso uveget.. Rengeteg teat ittam, végig agyban voltam, ittam kb 6 tasak coldrexet, kamillaval gozoltem napi 2-3x, de 3 nap utan a szemeim viszkettek tole, ami meg mindig nem mult el... Mi mast tehetnek meg, hogy vegre meggyogyuljak?

Hozzateszem, hogy most zh het, utana vizsgaidoszak van, igy stresszesebb vagyok.. De el vagyok keseredve, hogy egyszeruen nem tudok "elvalni" a nathatol :(


2020. dec. 10. 23:14
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Probáld meg a Neocitrant! Gyógyszertárban lehet kapni! Mielóbbi jobbulást!
2020. dec. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inhaláláshoz én nátha idején mindig a Diapulmon cseppet használom napi egyszer gőzölök vele.
2020. dec. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy citrom/eukaliptusz/teafa olajat szoktam parologtatni, de sajnos ez sem segit.
2020. dec. 11. 05:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Infralámpázni kéne. Az is lehet, hogy arcüreggyulladásod van.
2020. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!