Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnek a stressz ellen?

Mit tehetnek a stressz ellen?

Figyelt kérdés
8 eve dadogok, elegge megneheziti az eletem mind az idegen emberekkel valo kommunikacoiban es mind a baratkozasban is. Most vagyok 10. es gimnazista. Lesz egy nap mulva egy prezentacio amit be kell mutatnom az egesz osztaly elott, ( meghozza angolul mivel kulfoldon elek) meg nem tudjak hogy dadogok, es ha stresszelek annal jobban kijon rajtam a dadogas es felek hogy elitelnek majd miatta. Egesz hetvegen ezen stresszeltem hogy vajon hogy fogom elrontani a beszedet. Egyszeruen nem tudom kiverni a fejembol azt a gondolatot hogy azon a napon kudarc fog erni es mindenki kinevet. Nyilvan tulgondolom de egy dadogasban szenvedo embert mashogy erint az ilyen szituacio. Mit tudnek tenni annak erdekeben hogy nyugodtabb legyek amikor ki kell allnom beszelni az emberek ele? Ti mit gondoltok a dadogasrol? Mennyire nevetnek ezen az emberek es mennyire itelnenek el miatta?

2019. aug. 26. 03:25
 1/1 anonymus1788 válasza:

Amikor kiállsz akkor egyszerűen válasz ki egy pontot ahol vagy és nézz oda,fókuszálj arra és ne másokra. Vagy nézd csak a barátaidat.

Az hogy kinevetnek-e az embertől függ.

Nyilván az épp eszű normális emberek nem nevetnek ezen.

És itt már 10.osztályrol beszélünk nem egy 6-8.osztaly ahol senkinek sem ért be mèg az agya lágy és mindenen nevet.

Szóval nem hiszem hogy kifognak nevetni.

A gimisek eszében miden órán az jár hogy mikro lehet már haza menni, fele meg aludni fog😄.

Úgyhogy ne izgulj. A stressz ellen pedig jó a sport.

Ja és vannak emberek akik a dadogást mèg szexinek is tartják.

2019. aug. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!