Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tartósan nyálkás, híg széklet...

Tartósan nyálkás, híg széklet mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem császármetszéssel, szoptatom a babámat. A szülés óta érzem, hogy teljesen lestrapálódott a szervezetem. Szedek vitaminokat, próbálok odafigyelni magamra, mégis kétszer voltam náthás a 3 hónap alatt, és van egy általános rossz közérzetem. Egyre többször érzek haspuffadást, szinte minden nap hasmenésem van, ami nagyon hirtelen szokott rám törni, és fehéres nyálkás a székletem. Valakinek volt hasonló? Mi lehet a baj?

2020. dec. 12. 04:27
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! A normàlis széklet szine vilàgosbarnàtòl a sôtétbarnàig! Viszont, ahogy irtad nàllad fehéres szinû az màr nem tekinthetô normàlisnak! Nagyon vilàgos, illetve szûrkés szinû, ugymondvàn anyagszinû széklet okozòja az Epe, illetve epesòk tûlsàgosan alacsony szintje. Ennek hàtterében, megtalàlhatjuk az epehòlyag, a màj, illetve hasnyàlmirigy betegségeit, gyulladàsàt az epevezetô eldugulàsàt is. Belgyògyàszati vizsgàlat kideritheti a pontos okot! Minden jòt!
2020. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvos! Innen nem hiszem hogy akárki is 100%-ra meg tudja mondani!:)
2020. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!