Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » November közepén elkaptam a...

November közepén elkaptam a vírust. Mikortól nem leszek fertőző, és mikortól lesz negatív a tesztem?

Figyelt kérdés
November végén pozitív lett a teszt.
2020. dec. 13. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mar rég nem vagy fertőző és már rég negatív lenne a teszted
2020. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor miért érzem még néha most is furcsán magam? Olyan, mintha bújkálna bennem valami. Néha mintha egy-egy pillanatra megállna a szívverésem.
2020. dec. 13. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez sajnos egy ilyen vírus, sok embernek sok ideig tart mire teljesen rendbejön utána :(

Most már valószínűleg már nem fertőzöl, főleg ha a legtöbb tünet elmúlt.

Ennyi idő után már valószínűleg negatív lenne a teszt, de van olyan akinél még hetekig pozitív miután meggyógyult. Ilyenkor a vírus "részei" még benne vannak a szervezetben, és ezt érzékeli a teszt, de ez már nem fertőző.

2020. dec. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Akkor miért érzem még néha most is furcsán magam? Olyan, mintha bújkálna bennem valami. Néha mintha egy-egy pillanatra megállna a szívverésem."


Kedves kérdező, hipochondriával javasolt kezeltetned magad, jobbuást kívánok. Sajnálom, hogy kicsit le van maradva a hírekkel, de ami késik, nem múlik:


Dr. Kary Mullis, a pcr teszt Nobel díjas feltalálója maga állítja, hogy semmiféle járvány, fertőzés NEM állapítható meg a pcr teszttel -betegséget se mutat-, mégis ezt használjkák nemzetközileg kovidtesztelésre:


[link]


[link]


Ezen kívül egy valamirevaló orvos tudja, hogy ha volna is jó tesztmódszer, még önmagában az sem elég, az orvos is kell lássa egy diagnózis feállításához.


Erre az orvosokat (telefonos) TÁVDIAGNÓZISRA(!) kötelezték... Gondolj bele...

2020. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!