Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik hogy újra Covid, vagy...

Létezik hogy újra Covid, vagy még ki sem mentem belőle, ha az voltam?

Figyelt kérdés
Október közepén enyhe megfazas, szaglás vesztése. Orvossal beszéltem, nem kért tesztet, de 10.napig nem mentem sehova sem. Jól lettem, de a szaglás nem tért vissza. Hátfájás, bordafájdalom volt még, ritkán meg azt is érzem. De két napja nemhogy vissza jött volna a szaglás, hanem fura füst szagot érzek. Újra elkaptam volna?

2020. dec. 20. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez még az októberi fertőzés szövödménye lehet.
2020. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. dec. 22. 06:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Visszajött a szaglásod és füstszagot érzel? Ha így van, még akár az is lehet, hogy tényleg füstös a levegő, csak eddig nem érezted, mivel az agy elnyomja azokat az ingereket, amelyek folyamatosan érnek.. azaz hozzászokik.
2020. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kosza otlet, esetleg ez a teves szagerzet mar a szaglas visszateresenek eloszele, meg ha nincs is fustszag.
2020. dec. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, de egyébként a covid -nál fantom szagok is vannak, olyan ami nincs olyasmit is érezhetsz..
2020. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem jött vissz a szaglás, október közepe óta nem érzek. Csak most ezt a füst szagot mindenhol
2020. dec. 25. 06:03
 7/10 anonim ***** válasza:
#-as vagyok. Akkor ez az utóbbi lesz azaz a fantomszag. Rákeresve azt találtam, hogy gyakori a cigi füst, égett fa szagok érzése.
2020. dec. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az lehet szerintetek lábon kihordott covid, hogy ősszel pár napig nem volt szaglásom, aztán visszajött, de azóta időnként cigifüstöt érzek?
2021. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, a hosszú covid tünete.. rohadt vagy füst szag érzése stb..

Mivel a covid közvetlen az idegeket bántja..

A covid ugyanis nem nátha és influenza.. más dolgokat is művel..

2021. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Köszi... semmi más tünetem nem volt, csak ezek, szóval azért nem írnám alá, de most már ez is eszembe jutott.
2021. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!