Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők nem edzek már kb...

Testépítők nem edzek már kb 3hete (sérülés) létezik hogy össze mentem volna? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
22-vagyok 2-éve edzek kb 3hete nem edzek egy kisebb vállsérülés miatt(munkából adódóan) a doki kis pihenést javasolt ezért abba hagytam az edzést! a kaja minőség és mennyiség az maradt! de mintha kisebbnek látnám magam meg ezt hallom ismiktől de lehet csak azért mondják mert tudják hogy nem edzke egy ideje és hogy cukkoljanak nem tudom! lehet csak bebeszélem magamnak!!mi a véleményetek?ha tényleg így van mennyi idő mire órja vissza nyerem a régi formám persze komoly edzés-el ahogy eddig!! 1-2hét?köszönöm szépen a válaszotokat!!
2012. aug. 21. 20:28
 1/5 A kérdező kommentje:
újra* bocsi!!
2012. aug. 21. 20:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen miért vagy meglepődve? Ez természetes folyamat. Ha nem táplálsz egy testet....
2012. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja forma vesztés az persze de egyél zabájjáá rendesen azt viszajön 1hét szerintem max másfél egy 3hetes kihagyás pótlása
2012. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A testépítéshez nem értek, de amit írsz természetes folyamat.Rendszeresen futok, porcleválás miatt fekvésre voltam ítélve 1! hét alatt fele akkora lett a combom kerülete a sérült lábamon.A doki azt mondta, hogy sokkal látványosabban épül le egy folyamatosan terhelt izom, viszont villámgyorsan is regenerálódik-így is történt ne ess kétségbe...és feltétlenül várd meg míg meggyógyulsz.minden jót.
2012. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen!! hát ez van de a gyógyulás az most fontosabb am már jobb sokkal de ezt a hetet még kivárom aztán elkezdem megint eleinte csak kis súlyokkal ás aztán fokozatosan vissza álok..:)
2012. aug. 21. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!