Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehetne elerni, hogy a...

Hogy lehetne elerni, hogy a magyar lakossag nagy resze beoltassa magat?

Figyelt kérdés
Szomorú a hir, miszerint nagyon kevesen vannak sz oltas mellett. Mi ennek az oka? A rossz kommunikáció, mellekhatasoktol valo felelem, szovldmenyek stb? Regebben is ennyire elleneztunk minden oltast?

2020. dec. 22. 21:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az általad felsoroltak közül több is lehet valós ok egyszerre.


Sokak úgy vélik, nagyon rosszul van kommunikálva a vírus, így nem csoda, ha számukra az oltás "hirdetése" is gyanús

Félelem? igen, lehet, hisz sosem tudhatod, valójában hatásos-e...

Abban is biztos vagyok, akik az oltás mögé összeesküvés-elméleteket gyártanak.

Na meg persze vannak azok, akik úgy vannak vele, hogy ne rajtam kísérletezzenek. Nem akar első lenni, előbb megtapasztalja, hogy milyen hatásokkal jár az oltás, és amikor látja a megnyugtató eredményeket, akkor fog bele...

2020. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

Szomorú hír, hogy a magyar ember nem hülye és nem akar magának teszteletlen oltóanyagot beadatni, aminek még a hatásosságáról sem tudunk 100%-ban sokat? Az lett volna igazán döbbenetes, ha más eredmény születik!


Természetesen senki nem hülye, csak ki akarja várni a tapasztalatokat. Ha még utána is szükség lesz az oltásra, akkor biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb a többség beadatja magának.

2020. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%

"senki nem hülye, csak ki akarja várni a tapasztalatokat"

Vagyis azt, hogy Mari néni a szomszédból, aki eleve 90 éves hatféle alapbetegséggel, mennyivel éli túl, hogy beoltják - és akármennyivel, rá fogja fogni, hogy "na ugye, Mari néni is belehalt az oltásba!"

:(((

2020. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%
Na, a fideszesek akcióba léptek...
2020. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
#3 Ha olvastál volna híreket, akkor más országokban beoltottaktól már jöttek vissza olyan kezdeti visszajelzések, hogy allergiás személyeknél kellemetlenséget okozhat az egyik vakcina. Hangsúlyozom, ez KEZDETI visszajelzés! És ha nálad súlyosabb tünetek lépnek fel? Nem tudhatod, hiszen nincsen rendesen, nagyban letesztelve. A többség ezért vár ki.
2020. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
A többség (nem a gyakorikerdesek.hu-s, hanem a való életben élő közeg) eddig sem félt, a java régen át is esett rajta. A legtöbb ember nem fél az oltástól, egyszerűen nem érdekli.
2020. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%
Osztogassanak nyalókát hozza.
2020. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Én is a hatos véleményét osztom!
2020. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy. Max ha ahhoz kotnek dolgokat h csak ugy lehet. Vagy ha ők fizetnek erte. Bar nem lenne olcso :D
2020. dec. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
En is a 6.-s velemenyevel ertek egyett
2020. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!