Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mikor lesz teljese...

Szerintetek mikor lesz teljesen vége a koronavírus-járványnak?

Figyelt kérdés
Nem bírom már a karantént, nagyon nem! Kezdek depressziós lenni a bezártságtól! A Budapesti családtagjaim nagyon hiányoznak már! Sokan mondják, hogy az emberiségnek most ezzel leáldozott és mind meghalunk előbb-utóbb, és lassan én is kezdek így érezni! Elszabadult a pokol a világban! Mikor ér már véget ez az őrület? Vagy már tényleg itt a világ vége szerintetek is?

2020. dec. 23. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Tavasszal tömeges oltás, nyáron lecsillapodik. Még maszkot kell majd hordani zárt térben egy ideig, de már lehet menni nyaralni. Ősszel lesz egy kisebb hullám, de nem lesz annyi halott, sem fertőzött. Nyugodj meg!
2020. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nézd, valóban mind meghalunk előbb-utóbb, én a magam részéről kb 50 év múlva terveztem. :)))
2020. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
A CVID-19-nek nemsokára vége, de jön a COVID-20, és kezdődik minden elölről.
2020. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem jövő év nyár végére már teljesen vége lesz. Kibirjuk!
2020. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Amíg nem lesz vége a gazdasági válságnak! Addig a kormányok nem engedek befejeződni.
2020. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát, ne tudom! A mostani híreket nézve én egyébként egyetértek az 1-es számú válaszolóval (nem értem, miért kellett Őt lepontozni!)! Viszont a 3-as válaszoló hülyeségeket mond, neki ne legyen igaza (Covid-20, hát hogyne)!

Köszi az eddigi válaszokat! Megnyugodtam, hogy már nem kell sokat várni a járvány végére! :)

2020. dec. 23. 16:44
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

"Megnyugodtam, hogy már nem kell sokat várni a járvány végére! :)"


A kis naiv...😎

2020. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
73%
Én is az 1-es válaszoló leírását tartom reálisnak. Már csak amitt is, mert így is nagyon feszítik a húrt, ha tovább húzzák a dolgokat előbb-utóbb mindenkinél elszakad a cérna.
2020. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Soha. Ez hatalmi, politikai ügy, a vírus csak egy eszköz.
2020. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Van ahol már észhez tértek:

[link]

2020. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!